مهاجم ایرانی تیم روبین کازان روسیه گفت: امیدوارم عزت اللهی به روبین کازان بیاید، چون در این تیم می تواند پیشرفت کند و اینجا برای پیشرفت فرصت مناسب تری نسبت به ایران دارد.

به گزارش افکارنیوز ، سردار آزمون در خصوص شرایط خود در تیم روبین کازان روسیه گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی دارم و آماده هستم که تیمم را در لیگ روسیه همراهی کنم. امیدوارم بتوانیم حریف مان را شکست دهیم و در جدول شرایط مان بهتر شود.

وی افزود: تمام تلاشم را می کنم تا اگر در این دیدار به میدان رفتم بازی خوبی از خودش به نمایش بگذارم و بتوانم برای تیمم گل بزنم. اکنون شرایط تیم مان طوری است که حتماً باید ۳ امتیاز را بگیریم و امیدوارم این اتفاق در بازی با آمکار برای ما بیافتد.

مهاجم جوان تیم روبین کازان با اشاره به اینکه تیمش در لیگ اروپا شرایط خوبی دارد، عنوان کرد: ما توانستیم از گروه مان صعود کنیم اما از این به بعد من نمی توانم در لیگ اروپا به میدان بروم. طبق قانون لیگ اروپا بازیکنان زیر ۲۰ سال نمی توانند در بازی های حذفی این لیگ به میدان بروند و تنها حق حضور در بازی های پلی آف و گروهی را دارند.

آزمون درباره ابراز تمایل باشگاه روبین کازان برای جذب سعید عزت اللهی اظهار داشت: گویا صحبت هایی شده است و انشاءالله که سعید بتواند به روبین کازان بیاید. امیدوارم این اتفاق برای عزت اللهی بیافتد، چون او در روبین کازان می تواند پیشرفت کند. قطعاً سعید اینجا برای پیشرفت فرصت مناسب تری نسبت به ایران دارد و می تواند به آنچه می خواهد برسد.

وی با بیان اینکه روز جمعه قرار است با بازیکنان روبین کازان مسابقات اسبدوانی در گنبد را به صورت مستقیم ببیند، گفت: در این مسابقات برای اولین بار اسبی که تازه خریده ام مسابقه خواهد داد. این مسابقات خیلی هیجان انگیز است و از همه جای ایران برای تماشای این مسابقات می آیند. این اولین بار است که اسب من هم در این مسابقات شرکت می کند.

مهاجم روبین کازان در پایان تصریح کرد: نادر صالح پور یکی از بهترین سوارکاران گنبد قرار است با اسب من مسابقه بدهد و امیدوارم که موفق باشد. در گنبد سوارکاران حرفه ای وجود دارد و من خودم هم سوارکاری می کنم اما به صورت حرفه ای این کار را انجام نداده ام.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات