کودتای دختر برلوسکونی و مالدینی در باشگاه میلان دلیل اصلی مصاحبه نکردن شماره ۳ در تهران است.

به گزارش افکارنیوز ، زمانی که اعلام شد تیم ستارگان میلان قصد حضور در تهران را دارد تا با پیشکسوتان پرسپولیس دیدار کند، خیلی ها امید زیادی به حضور پائولو مالدینی نداشتند.

اسطوره میلان به عنوان گزینه جانشینی گالیانی در باشگاه مطرح بود و خیلی ها فکر می کردند وی به خاطر این اتفاق هم قید سفر به تهران را می زند و حتی به باشگاه پرسپولیس نیز اعلام شد احتمال حضور مالدینی در ایران ضعیف است اما وی در نهایت به تهران آمد.

مالدینی که تحت حمایت باربارا (دختر سیلویو برلوسکونی) آن زمان تلاش زیادی کرد تا از رسانه ها دور باشد و بهترین راه را همراهی ستارگان میلان در سفر به تهران دید اما زمانی که به فرودگاه امام خمینی (ره) رسید یکی از سوالات مطرح شده از وی احتمال حضور در باشگاه میلان بود و به همین دلیل وی تصمیم گرفت در تهران نیز مصاحبه نکند.

اسطوره میلانی ها فقط در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس شرکت کرد و حاضر به گفتگو با هیچ خبرنگار یا شبکه های تلویزیونی نشد و البته برخی نیز به خاطر اهدافی دیگر شایعه درخواست پول از سوی مالدینی برای مصاحبه کردن را مطرح کردند که صحت نداشت.

بازگشت مالدینی به ایتالیا بار دیگر شایعه حضورش در میلان به عنوان جانشین گالیانی را تقویت کرد و در نهایت نیز برلوسکونی تاکید کرد باشگاه با همکاری گالیانی و باربارا به فعالیت ادامه می دهد و از بحران خارج می شود که البته این به معنای ناکامی مالدینی نیست چراکه وی و باربارا یک تیم تشکیل داده اند و فشارها ادامه خواهد داشت. باید منتظر نتیجه کودتا علیه گالیانی باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات