مدیران باشگاه استقلال پس از کنار گذاشتن هافبک طراح و بازیساز خود با فشار زیادی از سوی هواداران مواجه شدند.

به گزارش افکارنیوز ، در حالیکه ۱۶ هفته از سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران سپری شده است، مسئولان باشگاه استقلال تهران همچنان به دنبال پر کردن جای خالی مجتبی جباری در این تیم و کاهش فشارهای ناشی از کنار گذاشتن مغر متفکر آبی ها در سال های اخیر هستند!

پس از اینکه گوران لاوره صربستانی نتوانست انتظارات کادر فنی تیم استقلال را برآورده کند و با مسئولان این باشگاه در خصوص دریافت مطالبات خود به مشکل خورد، مسوولان باشگاه استقلال با نظر امیر قلعه نویی به دنبال جذب یک بازیکن برزیلی هستند.

سخنگوی باشگاه استقلال تهران، اعلام کرد: «با جذب هافبک برزیلی بازیساز که با نظر امیر قلعه نویی صورت می گیرد، فهرست تیم استقلال برای نیم فصل دوم لیگ برتر باشگاه های ایران تکمیل می شود. »

مدیران باشگاه استقلال که برای فصل جاری، مجتبی جباری هافبک خوش فکر و تاثیرگذار آبی پوشان در سال های اخیر را با انتشار بیانیه ای شدید اللحن و بدون توجه به نظر امیر قلعه نویی سرمربی تیم کنار گذاشتند، با فشار زیادی از سوی هواداران پرشمار استقلال مواجه شدند که این فشارها با گذشت ۱۶ هفته از لیگ برتر همچنان ادامه دارد.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال پس از توقف آبی پوشان مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته شانزدهم لیگ برتر، با گلایه شدید از عملکرد بازیکنان استقلال تایید کرد که مشکل تیم استقلال از ابتدای فصل تاکنون، نداشتن هافبک طراح و بازیساز است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات