هافبک تراکتورسازی تبریز تاکید کرد بازی با گسترش فولاد برای سرخپوشان تبریزی ۲ برابر سخت تر از دیدار برابر پرسپولیس است.

به گزارش افکارنیوز ، میثم بائو درباره پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی تبریز مقابل پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: تا دقیقه ۲۵ خیلی خوب بازی کردیم اما تا لحظه ای که ما به گل رسیدیم، بازی خوابیده بود. پس از گل بازی را به خوبی مدیریت کردیم و توانستیم در یک دیدار ۶ امتیازی پیروز شویم.

وی در مورد اظهارات علی دایی که گفته بود در این بازی ۷۰ درصد توپ و میدان در اختیار پرسپولیس بوده است، عنوان کرد: به تیمی که صاحب توپ و میدان باشد امتیاز نمی دهند. تا دقیقه ۳۰ نیمه اول ۳ تا ۴ موقعیت برای گلزنی داشتیم، در نیمه دوم هم طبیعی بود که بخواهیم از گل خود دفاع کنیم، آن هم در بازی ۶ امتیازی که در ورزشگاه خانگی مان برگزار می شد.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی بازی این تیم مقابل پرسپولیس را یکی از حساس ترین دیدارهای لیگ خواند و ادامه داد: پرسپولیس پس از گل رو به بازی هوایی آورد و ما مجبور بودیم دفاع کنیم. جا دارد از مردم تبریز که در یک روز بارانی تراکتورسازی را تنها نگذاشتند تشکر کنم. هواداران به خوبی از ما حمایت کردند و با همراهی آنها موفق شدیم در یک بازی تعیین کننده پیروز شویم.

بائو درباره درگیری های به وجود آمده پس از دیدار تراکتورسازی - پرسپولیس گفت: اتفاقات درون بازی طبیعی بود، چون فوتبال یک جنگ است اما بیرون از بازی درگیری وجود نداشت. تنها یک لحظه دیدم که ۵ نفر جلوی مرتضی اسدی هستند و ۵ نفر دیگر جلوی سیدجلال حسینی. این افراد اصلاً اجازه نمی دادند که این ۲ نفر به هم نزدیک شوند، چه رسد به اینکه برخوردی با یکدیگر داشته باشند. اینکه گفته می شود اسدی به حسینی سیلی زده است، صحت ندارد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در این بازی اتفاق خاصی رخ نداد و حتی وقتی علی دایی در ابتدای بازی به سمت نیمکت خود می رفت هواداران تراکتورسازی به خوبی او را تشویق کردند و به این مربی احترام گذاشتند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی درباره اینکه چند بازی است که به صورت ثابت بازی می کند و به نظر می رسد جایگاه خود را در این تیم به دست آورده است، عنوان کرد: خدا را شکر پس از کش وقوس های ابتدای فصل و همچنین مصدومیتی که داشتم، توانستم با توکل به خدا، صبر خود و همچنین جدیتم در تمرینات به شرایط گذشته بازگردم. به جوان ها توصیه می کنم که همیشه صبور باشند چون خداوند جواب صبر را می دهد.

هافبک تراکتورسازی در خصوص دربی تبریز و دیدار مقابل گسترش فولاد گفت: بازی سختی داریم، چون رسول خطیبی تیم خوبی روانه مسابقات کرده و نشان داده مربی بااستعدادی است. او با بازیکنانی که ابتدای فصل داشت نتایج خوبی گرفت و اکنون با بازیکنانی که نیم فصل جذب این تیم شده اند، شرایط بهتری به نسبت ابتدای فصل دارند. به اعتقاد من بازی با گسترش فولاد ۲ برابر سخت تر از بازی با پرسپولیس است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات