دایی:

سرمربی پرسپولیس پس از خروج از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: دو دو تا می شود ۴ تا و همه چیز مشخص است، کمیته انضباطی خیلی بیشتر از من و دیگران درباره این پرونده می داند.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی پس از خروج از جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره بحث محسن قهرمانی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: در جلسه کمیته انضباطی حضور یافتم و صحبت هایی را مطرح و مستنداتی را ارائه کردم.

وی افزود: بطور حتم مستنداتی که ارائه دادم برای پیشبرد اهداف کمیته انضباطی در این پرونده مثمر ثمر خواهد بود، البته کمیته انضباطی در خیلی از مسائل از ما جلوتر بود.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا در این جلسه محسن قهرمانی هم حضور داشت یا نه گفت: قهرمانی حضور نداشت، فقط من و کمیته انضباطی بودیم و فرد دیگری نبود.

وی درباره اینکه آیا اگر در جلسات دیگر هم از او دعوت کنند حاضر خواهد شد یا نه اظهار داشت: بطور حتم هر جلسه ای باشد برای کمک به این پرونده در آن حضور خواهم یافت.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: دو دو تا می شود ۴ تا و همه چیز شفاف است. کمیته انضباطی خیلی بیشتر از من و دیگران درباره این پرونده می داند. برای اینکه قدم کوچکی در راه سالم سازی فوتبال برداریم این بحث را تا پایان پیگیری می کنیم.

دایی در پاسخ به اینکه خیلی از این پرونده ها ناتمام باقی مانده اند گفت: این پرونده با بقیه پرونده ها فرق دارد و مسئله حق الناس است.

دایی درباره اینکه گفته می شود قرار است او را با محسن قهرمانی آشتی بدهند گفت: بحث ما آشتی و قهر نیست و به کل فوتبال ربط دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات