آرش افشین مهاجم جنوبی سپاهان به احتمال فراوان از این تیم جدا خواهد شد، مگر اینکه مسوولان باشگاه با خواسته او مخالفت کنند.

به گزارش افکارنیوز ، آرش افشین در چند روز اخیر در مصاحبه های خود تاکید کرد که دلش با سپاهان نیست و این باشگاه به او اجازه جدایی نمی دهد. صحبت های افشین در چند روز اخیر سرانجام باعث شد تا زلاتکو کرانچار در تمرین روز گذشته با این بازیکن صحبت کند. در حالی همه بازیکنان مشغول آماده شدن برای تمرین بودند، کرانچار مقابل همه با افشین صحبت کرد تا وضعیتش را مشخص کند.

سرمربی سپاهان خطاب به افشین گفت: «در این چند هفته مدام مصاحبه کردی که قصد جدایی داری. اگر می خواهی بمانی چرا حرف از رفتن می زنی و اگر هم قصد جدایی داری برو رضایت نامه ات را بگیر. من خیلی تلاش کردم تا بتوانی به شرایط ایده آل برسی ولی متاسفانه اینطور نشد، حالا تصمیم با خودت است و حالا اگر قصد جدایی داری من مخالفتی ندارم. »

بازیکنان سپاهان بعد از حرف های کرانچار منتظر واکنش افشین بودند ولی او سرش را پایین انداخت و حرفی نزد. البته زمانی که بازیکنان قصد ورود به زمین تمرین را داشتند، افشین دقایقی کوتاه با محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان صحبت کرد و به او گفت که قصد حضور در تمرینات را ندارد. افشین دیروز با سپاهان تمرین نکرد و آخرین اخبار حاکی از آن است که قصد جدایی از جمع زردپوشان را دارد. حالا باید دید مسوولان سپاهان در مقابل خواسته او چه واکنشی نشان خواهند داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات