خط و نشان نرم حیدری برای غلام نژاد؛

به مجرد آنکه استقلال با مجید غلام نژاد قرارداد بست خسرو حیدری در مصاحبه ای با سایت باشگاه استقلال اعلام کرد، دوست دارد در پست دفاع راست بازی کند.

به گزارش افکارنیوز ، این اظهارنظر خط و نشانی نرم از خسرو حیدری علیه خرید جدید استقلال بود. خسرو بازی کردن غلام نژاد، بازیکنی را که پیش از او در تیم ملی ایران صاحب جایگاه بود، برنمی تابد. شاید هم یک کینه قدیمی در میان باشد که او این گونه علیه خرید جدید حرف می زند.

اما اصل ماجرا چیز دیگری است. کی روش در آخرین صحبتهایی که با حیدری داشته، به وی گفته است که تنها شانس قرارگرفتنش در ترکیب اصلی این است که در پست دفاع راست بازی کند. کی روش هافبکهای گوش راست های تیمش را شناخته و قطع به یقین از حیدری در این پست استفاده نخواهد کرد.

مرد پرتغالی در این پستها روی بازیکنانی همچون شجاعی و جهان بخش نظر دارد، به همین دلیل تنها راه برای قرارگرفتن حیدری در ترکیب استقلال این است که در پست دفاع راست بازی کند. کی روش برای این پست بیت آشور را هم به تیم ملی فراخوانده است، اما ظاهراً این بازیکن از توانایی لازم برای بازی در ترکیب اصلی تیم ملی بی بهره است و حیدری با علم به اینکه می تواند در این پست فیکس بازی کند و تجربه حضور در جام جهانی را نیز به افتخاراتش بیفزاید، از همین حالا برای رسیدن به جایگاه مورد نظر نقشه کشیده و می کوشد با بازی در پست دفاع راست برای استقلال به نوعی خودش را برای قرارگرفتن در این پست آماده کند.

در عین حال امیرقلعه نویی نیز برای تقویت تیمش در این نقطه از باشگاه استقلال خواست، مجید غلام نژاد را جذب کند. بازیکنی که به گفته خودش به استقلال نیامده، نیمکت نشین باشد، اما با اظهاراتی که حیدری داشته، پیش بینی می شود به زودی جنگی پنهان و شاید هم آشکار میان این دو بازیکن برای تصاحب پست دفاع راست استقلال به وجود بیاید.

البته بعضی از اعضای کادر فنی استقلال می کوشند، این مشکل را از همین حالا برطرف کنند. به این ترتیب ممکن است از دو بازیکن به طور همزمان در ترکیب استقلال بهره گرفته بشود؛ یعنی خسرو دفاع راست و غلام نژاد کمی جلوتر به عنوان هافبک یا گوش راست بازی کند، شاید هم برعکس این اتفاق بیفتد و غلام نژاد دفاع راست باشد و حیدری گوش یا هافبک راست.

اما ممکن است اگر حیدری در دفاع راست بازی نکند، شانسش را برای تصاحب این پست در تیم ملی از دست بدهد؛ زیرا تنها راه قرارگرفتن او در ترکیب تیم ملی همان طور که گفته شد و کی روش هم به آن تاکید کرده بازی در پست دفاع راست است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات