سخنگوی باشگاه استقلال گفت: برحسب نظر امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال مبنی بر به خدمت گرفتن مجید غلام نژاد، این بازیکن جذب شد.

به گزارش افکارنیوز ، هاشم ساعدی، سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص جذب مجید غلام نژاد، اظهار داشت: برحسب نظر امیر قلعه نویی، سرمربی استقلال مبنی بر به خدمت گرفتن مجید غلام نژاد با دستور علی فتح الله زاده، مدیرعامل محترم و علی نظری، قائم مقام باشگاه استقلال و پیگیری های علی امیری، معاونت ورزشی، این بازیکن به مدت یک فصل و نیم به عضویت استقلال درآمد تا در ادامه رقابت های لیگ در خدمت تیم باشد.

ساعدی در ادامه افزود: با جذب غلام نژاد یک جای خالی دیگر داریم که ان شاءالله با جذب هافبک برزیلی بازی ساز که با نظر امیر قلعه نویی صورت می گیرد، لیست استقلال برای نیم فصل دوم تکمیل می شود. بعد از نهایی شدن حضور این بازیکن برزیلی اطلاعات لازم را در این خصوص به گوش هواداران خواهیم رساند.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص غیبت خود در جلسه شورای معاونین باشگاه استقلال عنوان کرد: بنده با هماهنگی و اجازه از مدیرعامل محترم باشگاه در این نشست حضور پیدا نکردم. مادرم در بیمارستان بستری بودند و کمترین وظیفه یک فرزند در قبال پدر و مادرش خدمت به آنهاست و بنده هم برای خدمت به مادرم در بیمارستان حضور داشتم و ان شاءالله در جلسات بعدی شورای معاونین حضور پیدا می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات