انتقال ستاره پرسپولیس به سپاهان!

از باشگاه سپاهان خبر می رسد که اصفهانی ها حاضرند قسط دوم این بازیکن را تمام و کمال پرداخت کنند، به شرط اینکه خلعتبری در نیم فصل دوم به این باشگاه بپیوندد.

به گزارش افکارنیوز ، پس از اینکه حسین هدایتی قسط اول طلب عجمانی ها را تقبل کرد و در ایران جشنی برای بازگشت یک ایرانی از زیر پرچم اماراتی ها برپا شد، کمتر کسی انتظارش را داشت که دوستان خیر رویانیان اینطور پا پس بکشند.

حالا در آستانه رسیدن قسط دوم، دوباره نگاه ها به سمت حسین هدایتی خیره شده است؛ کسی که هیچ تضمینی برای پرداخت قسط دوم نداده اما پرسپولیسی ها همیشه از او توقع کمک دارند. از سویی شنیده می شود سپاهانی ها هم بیکار ننشسته اند و برای جذب خلعتبری پیشنهادهایی دارند.

از باشگاه سپاهان خبر می رسد که اصفهانی ها حاضرند قسط دوم این بازیکن را تمام و کمال پرداخت کنند، به شرط اینکه خلعتبری در نیم فصل دوم به این باشگاه بپیوندد. این احتمال البته با حضور رویانیان و رایطه نسبتا خوبی که او با هدایتی دارد کمتر می شود اما باید دید شایعات جنگی که از ابتدا بر سر جذب خلعتبری میان دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان در گرفته است سرانجام به سود کدامیک به پایان خواهد رسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات