مدافع - هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: استقلالی ها برای نباختن و اینکه از کورس قهرمانی عقب نمانند به فولاد شهر می آیند و ما هم مقابل هواداران مان باید این بازی را ببریم.

به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال سپاهان این هفته باید به مصاف استقلال برود و یکی از حسا س ترین بازی های نیم فصل دوم را در فولادشهر برگزار کند. بازیکنان ۲ تیم نیز مطمئناً از حالا تمرکز خود را برای این مسابقه گذاشته اند تا بتوانند نمایش خوبی داشته باشند. احسان حاج صفی، مدافع - هافبک تیم فوتبال سپاهان در گفت وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص این بازی، شرایط سپاهان و همچنین قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صحبت کرده است که مشروح آن در زیر می آید:

نیم فصل دوم را با تساوی برابر فولاد آغاز کردید. این نتیجه خوب بود؟

خدا را شکر نیم فصل دوم را خوب شروع کردیم. در اهواز و مقابل تیم خوبی چون فولاد توانستیم خیلی بهتر از بازی های قبلی مان عمل کنیم و در خارج از خانه یک امتیاز بگیریم. تساوی هم در این بازی عادلانه بود و ان شاءالله از این هفته بردهای مان را شروع می کنیم.

شروع کردن برد از بازی با استقلال؟

خب این بازی خانگی ما است و باید در آن پیروز شویم، چرا که به برد نیاز داریم.

نیم فصل اول هم استقلال را شکست دادید اما شاید تکرار آن در این مقطع از فصل دشوار باشد.

استقلال تیم بزرگی است و همیشه بازی کردن برابر این تیم سخت است. ما در نیم فصل اول استقلال را شکست دادیم، پس توانایی برتری مقابل این تیم را داریم. درست که استقلال بازیکنان بزرگی دارد اما تیم ما در این بازی فقط برد می خواهد. مطمئناً استقلالی ها برای نباختن و اینکه از کورس قهرمانی عقب نمانند به فولادشهر می آیند و ما هم مقابل هواداران مان باید این بازی را ببریم و محکوم به برد هستیم تا تماشاگران از تیم ما راضی باشند.

با توجه اینکه استقلال در تهران شکست خورده، فکر نمی کنی برای انتقام به اصفهان بیاید؟

شاید اینگونه باشد و چون آنها در نیم فصل اول شکست خوردند برای جبران بیایند و پیش خودشان به انتقام هم فکر کنند. به هر حال این یک بازی حیثیتی است و مطمئناً بازی خوبی خواهد شد که قطعاً گل هم خواهد داشت. امیدوارم این گل ها از طرف ما باشد و این بازی را ببریم.

به سپاهان نیم فصل دوم، امیدی هست؟

فکر می کنم تیم ما در نیم فصل دوم خیلی بهتر شده است. همانطور که گفتم شروع خوبی داشتیم و در مقابل فولاد هم از نظر دفاعی و هم از نظر هجومی خوب کار کردیم اما از بدشانسی موقعیت های مان تبدیل به گل نشد.

با اضافه شدن نویدکیا و سوکای وضعیت بهتر می شود؟

صددرصد همین طور است و با آمدن نویدکیا که زودتر از سوکای می رسد سپاهان بهتر از این ها خواهد شد. سوکای هم احتمالاً در چند هفته پایانی لیگ به تیم اضافه شود اما با آمدن این ۲ بازیکن تیم جان تازه ای می گیرد. ما در نیم فصل نتوانستیم بازیکن داخلی جذب کنیم اما امیدوارم بازیکن خوب خارجی بگیریم تا تیم برای آسیا و ادامه لیگ تقویت شود.

جمعه قرعه کشی جام جهانی را تماشا می کنی؟

بله و انشا ءالله قرعه خوبی به ما بخورد تا کارمان سخت نشود. جام جهانی سخت است و صددرصد همه تیم های حاضر در آن قدرتمند هستند که امیدوارم بهترین قرعه به ما بخورد.

خیلی ها دوست دارند ما با تیم هایی چون اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا و… هم گروه شویم که شانس کمی برای بازی با آنها داریم و برخی ها هم می گویند با تیم هایی چون سوئیس، بلژیک، الجزایر و… هم گروه شویم که شانس صعودمان بیشتر شود. نظرت در این رابطه چیست؟

به نظرم در آینده می توانیم در بازی دوستانه با تیم های بزرگ روبه رو شویم اما رفتن به جام جهانی سخت است و باید حالا که در این تورنمنت بزرگ حاضر هستیم، شانس مان را برای صعود از گروه مان امتحان کنیم. البته تیم های سوئیس و بلژیک هم حریفان آسانی نیستند و فقط در نام ها کمی تفاوت قدرت وجود دارد اما امیدوارم قرعه کشی طوری شود که شانس ما برای بالا رفتن بیشتر شود.

خودت دوست داری برابر کدام بازیکن بازی کنی؟

من طرفدار اسپانیا هستم و دوست دارم که با این تیم هم گروه شویم اما اول از همه تیم ملی و صعود ما به مرحله بعد مهم است. امیدوارم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم و از گروه مان در جام جهانی صعود کنیم، چون وقت برای بازی با اسپانیا زیاد است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات