مجیدی در این تماس تلفنی لاوره را تحریک کرده و به او گوشزد کرده که مسبب همه مشکلاتی که در ایران و در استقلال برای او بوجود آمده، سرمربی استقلال بوده و با این جملات عملا بنزین روی آتش لاوره ریخت تا وی در مصاحبه جنجالی اش با جملات دیکته شده از سوی مجیدی و کدهایی که او داده بود، سرمربی استقلال را بمباران کند.

گروه ورزشی - اظهارات عجیب و تکان دهنده گوران لاوره هافبک صربستانی استقلال حاشیه های فراوانی را به همراه داشته است. هافبک شاکی استقلال در مصاحبه جنجالی اش به شدت به سرمربی استقلال حمله کرد و ادعا نمود امیر قلعه نویی برای بازی کردن او در ترکیب استقلال از او درخواست پول کرده است! او همچنین باشگاه استقلال را به زندان آلکاتراس تشبیه کرده بود! یک مصاحبه جنجالی که بازتاب وسیع و گسترده ای در رسانه ها داشت و همین اسباب دلخوری قلعه نویی را فراهم کرد. به ویژه اینکه تقریبا همه رسانه ها اتهامات لاوره علیه قلعه نویی را بدل به تیتر یک کرده بودند!

به گزارش افکارنیوز ؛
سرمربی استقلال به اطرافیانش دستور داد که موضوع را پیگیری کنند و همزمان باشگاه نیز در صدد رمزگشایی از دلایل این مصاحبه برآمد. ظاهرا کنکاش های همزمان اطرافیان امیر و باشگاه استقلال خیلی زود به نتیجه رسیده و آن ها خیلی زود به اصل ماجرا پی بردند تا حقیقت پشت ماجرا عیان شود. ظاهرا در مصاحبه جنجالی لاوره علیه استقلال و امیر قلعه نویی ردپای یکی بازیکنان سابق استقلال دیده می شود. فرهاد مجیدی کاپیتان سابق آبی ها فردی بوده که به لاوره خط داده تا این مصاحبه را انجام داده و علیه قلعه نویی صحبت کند.

مجیدی که هرگز دل خوشی از قلعه نویی ندارد و یکی از دلایل خداحافظی ناگهانی اش در آخرین هفته های نیم فصل نخست، سرمربی استقلال بود، به هافبک معترض و صربستانی استقلال که به شدت از اتفاقات رخ داده در استقلال دلخور بود، تماس گرفته و به او توصیه کرده با یک مصاحبه جنجالی شهر را به هم بریزد. مجیدی در این تماس تلفنی لاوره را تحریک کرده و به او گوشزد کرده که مسبب همه مشکلاتی که در ایران و در استقلال برای او بوجود آمده، سرمربی استقلال بوده و با این جملات عملا بنزین روی آتش لاوره ریخت تا وی در مصاحبه جنجالی اش با جملات دیکته شده از سوی مجیدی و کدهایی که او داده بود، سرمربی استقلال را بمباران کند.

لاوره البته در این مصاحبه اش ناغافل بانی آن را هم لو داد آنجا که ادعا کرده بود قلعه نویی طاقت محبوبیت مجیدی را نداشت و همین گاف بزرگ کافی بود تا پس از اندکی تحقیق اصل ماجرا و بانی این مصاحبه جنجالی لو برود! آنچه سبب شده تا مسئولان باشگاه استقلال در این باره خیلی محتاطانه برخورد کنند و تنها گفته اند: «مشخص است که متن فارسی را به او داده اند تا بتواند از روی آن متن صحبت کند. به او گفتند چنین چیزهایی را بگوید. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات