زندی؛

بازیکن مصدوم الاهلی قطر گفت: «نمی توانم حتی برای دیدن خانواده ام به تهران بیایم چون اگر بیایم ممنوع الخروج می شوم. »

به گزارش افکارنیوز ، آسیب دیدگی فریدون زندی آن قدر شدید بود که او را ۹ ماه تا یک سال از میادین دور کرد. خود فریدون امیدوار است از ۶ ماه دیگر به میادین برگردد و البته دوباره برای تیمش در قطر بازی کند هرچند نمی تواند علاقه اش به استقلال را کتمان کند.

* می خواهی باز هم در قطر بمانی؟

- خب من قرارداد دارم و باید بمانم حتی اگر نتوانم تا آخر فصل بازی کنم. از طرفی اگر به ایران بیایم دیگر نمی توانم خارج شوم!

* چرا؟

- به خاطر مالیات زمان حضور در استیل آذین! نمی دانم چرا این مشکل را حل نمی کنند. طبق قول و قرارها باشگاه باید مالیاتم را می داد اما حالا نمی توانم حتی برای دیدن خانواده ام به تهران بیایم چون اگر بیایم ممنوع الخروج می شوم و تازه ادامه درمانم هم با مشکلاتی مواجه می شود.

* از روند بهبودت راضی هستی؟

- بله، امیدوارم این دوران مصدومیت زودتر تمام شود.

* بازی های تیم ملی را دیدی؟

- بله، تیم ملی در ۲ بازی آخر خوب کار کرد و راحت به جام ملت ها رفت. من فکر می کنم حالا باید بازی های خوب تدارکاتی برگزار کنیم تا در جام جهانی زنگ تفریح نشویم.

* بهترین های تیم ملی چه کسانی بودند؟

- خب اکثر بچه ها خوب بودند ولی قوچان نژاد و دژاگه بهتر کار کردند.

* بازی های استقلال را دنبال می کنی؟

- اگر فرصت کنم بله، الان که چند وقت است بازی نکرده اند ولی فکر کنم آخرین بازی هایشان را دیدم. استقلال تیم پرستاره ای است و می تواند دوباره قهرمان شود.

* به بازگشت فکر نمی کنی؟

- الان که تا آخر فصل قرارداد دارم و احتمالا امسال دیگر نمی توانم بازی کنم. برای فصل آینده هم چیزی مشخص نیست ولی مسلما دوست دارم روزی به ایران برگردم و دوباره در استقلال بازی کنم چون از این تیم خاطرات خوبی دارم.

* با استقلالی ها ارتباط داری؟

- بله، تلفنی با چند بازیکن استقلال در ارتباط هستم. بعضی از آن ها بعد از مصدومیت به من زنگ زدند و روحیه دادند. من دوست دارم اگر روزی به استقلال برگشتم در اوج باشم و بتوانم به این تیم کمک کنم.

* جام جهانی را هم احتمالا از دست می دهی.

- خب من دعوت نشدم و حالا هم که مصدوم هستم. این مصدومیت خیلی بدموقع بود. من در جام جهانی ۲۰۰۶ بودم و دوست داشتم در برزیل هم باشم اما احتمالش خیلی کم است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات