مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: امیدوارم پرسپولیس در پایان لیگ حداقل یک جام به دست بیاورد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا خانزاده در خصوص بازی تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در روز جمعه گفت: بازی با پرسپولیس در هر شرایطی سخت است اما حالا که هم ما و هم پرسپولیسی ها بازی قبلی شان را واگذار کردند قطعا بازی سخت تر خواهد شد. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و ما هم تمام تلاش مان را می کنیم تا برنده از زمین خارج شویم.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن در مورد شرایط این تیم بعد از تغییراتی که در کادر فنی به وجود آمده، افزود: تیم وضعیت خوبی دارد و از نظر فنی جزء معدود تیم هایی هستیم که روان و بدون مشکل بازی می کنیم البته من نیم فصل اول در این تیم نبودم اما این را می دانم که خیلی راحت گل می خوریم چون همه تمرکز تیم روی حمله کردن است. شاید باورتان نشود که در بازی قبل همه تیم میل به هجوم داشتند و فقط دروازه بان ما در زمین خودمان باقی مانده بود. فکر می کنم باید کمی منطقی تر بازی کنیم و بدشانسی هم از ما دور شود تا رفته رفته به شرایط خوبی برسیم.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره تقابل با هم بازی های سابقش هم ادامه داد: این بازی به هیچ عنوان برای من بازی خاص نیست. علی دایی بزرگتر من است و او من را وارد فوتبال حرفه ای کرد. در پرسپولیس دوستان زیادی دارم و به همین دلیل این بازی اصلا برای من نه ویژه است و نه خاص. من برای موفقیت ذوب آهن تلاش می کنم اما برای پرسپولیسی ها هم آرزوی موفقیت دارم. تنها اتفاقی که در بازی با پرسپولیس برای ما خاص است، حضورم بعد از مدت ها در تهران است.

وی در پایان در خصوص اینکه از پرسپولیسی ها گلایه ندارد گفت: گله ای از پرسپولیسی ها ندارم و برایشان آرزوی موفقیت دارم. اتفاقا بعد از باخت این تیم به تراکتورسازی خیلی اعصابم خورد شده بود چرا که پرسپولیس مقابل این تیم موقعیت های زیادی داشت اما از آنها استفاده نکرد امیدوارم در آخر فصل حداقل یک جام نصیب پرسپولیس شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات