ایی در کمیته انضباطی صحبت های قبلی خود را تکرار کرد

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از احتمال تنبیه انضباطی باشگاه فولاد خوزستان خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، اسماعیل حسن زاده درباره پرونده شکایت علی دایی از محسن قهرمانی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: جلسه اول این پرونده روز یکشنبه دهم آذرماه برگزار شد. پس از نشست ۳ ساعته و شنیدن اظهارات دایی، مقرر شد تا سرمربی تیم پرسپولیس برخی از مستندات خود را در اولین فرصت به کمیته انضباطی تحویل دهد تا بررسی های لازم در این خصوص صورت گیرد اما متاسفانه نماینده ای از طرف باشگاه پرسپولیس در این نشست حضور نداشت و حتی نامه و یا لایحه ای هم از طرف این باشگاه مطرح نشد و شخص علی دایی صرفاً مطالبی که از دیدگاه خودش به عنوان سرمربی یک تیم بیان کرده بود را مطرح کرد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: بر همین اساس قرار شد تا در جلسات بعدی به افراد دیگر هم اطلاع داده شود تا در نشست کمیته انضباطی حضور داشته و مطالب خود را مطرح کنند. تاکید می کنم که اگر افرادی مدارک مستند در رابطه با این پرونده دارند، در اختیار ما قرار بدهند تا کمیته انضباطی با دقت موضوعات مطرح شده را بررسی کند.

وی درباره دیدار فولاد خوزستان - سپاهان اصفهان که طی آن تخلفاتی صورت گرفت، گفت: در حالی که همه چیز در روند برگزاری مسابقه عادی بود، متاسفانه در پایان مسابقه یکی از تماشاگران با پرتاپ صندلی، داور مسابقه را مورد صدمه قرار داد که ما این قضیه را منتسب به باشگاه فولاد خوزستان می دانیم. اگر چه این تیم سابقه خوبی داشته و بدون حواشی بازی های لیگ را سپری کرده اما این اتفاق ناگوار رخ داده و کمیته انضباطی مسلماً طبق قوانین موجود در فیفا و فوتبال با باشگاه فولاد خوزستان برخورد خواهد کرد و معتقدیم که تماشاگر متخلف باید پاسخگو باشد و بی شک جرایمی برای این باشگاه در نظر می گیریم.

حسن زاده با اشاره به حوادث دیدار تراکتورسازی - پرسپولیس گفت: گزارش های مقامات مسئولان این بازی بسیارسنگین است. مسئولان تیم تراکتورسازی تبریز قطعاً برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی دعوت می شوند و اگر تمام گزارشات مقامات مسئول بازی صحیح باشد، تیم تراکتورسازی باید منتظر یک رای تنبیهی مناسب باشد. انتظار داریم که تماشاگران فهیم مخصوصاً آنهایی که به سرنوشت تیم خود حساس هستند، با رفتارهای غیرصحیح به تیم خود صدمه نزند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خاتمه تصریح کرد: طلبکاران از باشگاه ها چه در لیگ برتر و چه در دسته های پایین تر که تاکنون صبر و مطالبات خود را از باشگاه ها دریافت نکرده اند، منتظر خبرهای خوبی باشند که آرای قطعی شده در کمیته انضباطی به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید و به باشگاه ها تذکر جدی می دهیم که به فکر تسویه حساب باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات