قائم مقام باشگاه استقلال گفت که وزارت امور خارجه از این باشگاه به دلیل مسائل مربوط به گوران لاوره توضیح خواسته است.

به گزارش افکارنیوز ، علی نظری جویباری درباره بازگشت خود به پست قائم مقامی باشگاه استقلال اظهار داشت: استقلال خانه ما است. طرفدار استقلالم ولی در مقطعی احساس کردم باید به کارهای خودم برسم و با صحبت های علی فتح الله زاده بار دیگر به این تیم بازگشتم تا به استقلال کمک و به وظیفه ام عمل کنم. قلعه نویی و فتح الله زاده از دوستان من هستند و امیدوارم در این فصل دست به دست هم دهیم تا استقلال را به قهرمانی لیگ برسانیم.

وی در مورد جدایی خود از استقلال گفت: با توجه به مشغله زیادی که داشتم و اینکه باید کارخانه ام را راه انداری می کردم مدتی دور از باشگاه استقلال بودم.

قائم مقام باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می شد به دلیل اختلاف با فتح الله زاده و قلعه نویی از استقلال جدا شده بود، عنوان کرد: نمی توانیم منکر این موضوع باشیم که اختلاف سلیقه در هر جایی وجود دارد. طبیعی است که فتح الله زاده، علی امیری و یا هر شخص دیگری از جمله من طرز فکر خودمان را داریم ولی اختلافی با هم نداریم. من هر جایی ببینم که جای انتقاد هست این کار را می کنم. همانطور که از من نیز باید انتقاد شود و اگر نشود احساس می کنم کارم را به درستی انجام می دهم.

نظری جویباری در مورد بحث گوران لاوره گفت: لاوره به وزارت خارجه ایران گلایه هایی کرده بود که در این زمینه وزارت خارجه در نامه ای از باشگاه استقلال توضیح خواست. ما هم پاسخ نامه وزارت خارجه را داده و توضیحات خود را ارائه کردیم.

وی ادامه داد: همه امیر قلعه نویی را می شناسند. او در همه موارد دخالت می کند و در جلسات شرکت دارد ولی در مورد مسائل مالی کاری ندارد. مشخص نیست صحبت های لاوره از زبان او بوده یا نه ولی ما پیگیر این قضیه هستیم و شکایت خود را انجام داده ایم.

قائم مقام باشگاه استقلال تصریح کرد: پول لاوره بنا به دلایلی پرداخت نشد و یا به تعویق افتاده بود و او می توانست در تمرینات شرکت نکند نه اینکه از کشور خارج شود.

نظری جویباری در خصوص حواشی احتمالی دیدار روز پنج شنبه استقلال مقابل سپاهان تاکید کرد: طبیعی است که حاشیه ها آرامش تیم را بهم می زند. همین مصاحبه ها و حرف و حدیث ها باعث ایجاد حاشیه می شود. به عنوان مثال در رابطه با صحبت های لاوره، قلعه نویی از همه چیز مُبرا است ولی فکر او را درگیر می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات