ناصر شفق ضمن اعلام پایان همکاری اش با کمیته جوانان فدراسیون فوتبال، گفت: به خاطر فیلم سینمایی" پائیز" و حضور تمام وقت در این پروژه، نمی توانست به همکاری اش با این کمیته فدراسیون فوتبال ادامه دهد.

به گزارش افکارنیوز ، ناصر شفق که در تاریخ ششم شهریورماه سال جاری به جای میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال انتخاب شد، پس از ۹۴ روز فعالیت، امروز سه شنبه ۱۲ آذرماه بصورت رسمی به همکاری اش با این کمیته پایان داد.

شفق در خصوص اینکه چرا به همکاری خود با کمیته جوانان پایان داد، گفت: از ابتدا همکاری ام با این کمیته دوستانه بود و قرار شد ۲-۳ ماه شرایط را بررسی کنم. حکمی هم نداشتم که بخواهم استعفا بدهم با بحث دیگری برایم رخ دهد.

وی اضافه کرد: به خاطر بحث پروژه فیلم سینمایی پائیز و اینکه باید بطور تمام وقت سر تهیه این فیلم باشم، ترجیح دادم به همکاری ام با کمیته جوانان فدراسیون فوتبال پایان دهم. کمیته جوانان نیاز به آدمی تمام وقت دارد و نمی توان بصورت کنترل از راه دور، برنامه های آن را اجرایی کرد.

سرپرست پیشین کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با آرزوی موفقیت برای همکارانش در این کمیته، یادآور شد: در زمان کوتاه حضورم در کمیته جوانان، تیم زیر ۱۶ سال در مسابقات پاکستان به عنوان صدرنشین به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا صعود کرد. تیم زیر ۱۸ سال با پیروزی مقابل عربستان به عنوان تیم اول گروهیش به مرحله نهایی قهرمانی جوانان آسیا راه یافت و تیم نوجوانان هم در جام جهانی امارات حضوری شایسته داشت.

وی در خصوص اینکه برنامه های بسیاری برای این کمیته داشت، خاطرنشان کرد: فوتبال پایه ایران افق روشنی دارم و امیدوارم مدیران بعدی با برنامه ریزی مناسب شرایط را برای موفقیت های هرچه بیشتر این تیم ها در مسابقات آسیایی و جهانی فراهم کنند.

شفق در پایان گفت: بنده برای همه مسئولان فدراسیون فوتبال آرزوی موفقیت دارم، همچنین امیدوارم تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران هم بتواند در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل افتخار آفرینی کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات