هواداران فوتبال برزیل در آستانه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل دوست دارند که تیم ملی کشورشان با ایران هم گروه شود.

به گزارش افکارنیوز ، قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل جمعه در شهر باهیای برزیل برگزار خواهد شد و ۳۲ تیم راه یافته به بیستمین دوره جام جهانی حریفان خود را خواهند شناخت.

در حالی که تب و تاب قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به اوج خود رسیده است بر اساس آنچه سایت" بلیچر ریپورت" گزارش کرده هواداران فوتبال برزیل دوست دارند تیم شان با ایران در جام جهانی هم گروه شود. هواداران برزیلی معتقدند که جام کنفدراسیون ها روحیه تیم ملی برزیل را بالا برده و بهتر است برزیل در جام جهانی در گروهی آسان با تیم های ایران، شیلی و کرواسی هم گروه شود.

قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ساعت ۱۳: ۰۰ به وقت محلی و ۱۹: ۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد و پس از ۹۰ دقیقه نمایش موزیکال قرعه کشی جام جهانی رسما آغاز خواهد شد.

گفته می شود که مراسم قرعه کشی جام جهانی در ۱۹۳ کشور جهان به صورت زنده پخش خواهد شد و ۱۳۰۰ مهمان و دو هزار خبرنگار در این مراسم حضور دارند.

همچنین از مهمانان حاضر در مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، می توان به پله - اسطوره فوتبال برزیل، رونالدو- برترین گلزن جام های جهانی و ببتو – ستاره سابق برزیل، سرجف هورست تنها بازیکنی که توانست در فینال جام جهانی هت ریک کند، فابیو کاناوارو کاپیتان ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۶، لوتار ماتئوس که سابقه بیشترین حضور در جام جهانی را دارد، اشاره کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات