رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد هیچ تغییری در این باشگاه رخ نمی دهد و رویانیان نیز به کارش ادامه خواهد داد.

به گزارش افکارنیوز، محمدصادق اکبری در خصوص استعفای محمد رویانیان اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که برای رویانیان در چند وقت اخیر پیش آمد هیئت مدیره با وجود اینکه جلسه تشکیل نداد اما با یکدیگر درباره استعفای مجدد ایشان مشورت هایی انجام دادیم.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم پرسپولیس حرکتی رو به جلو داشته و حتی یک کار بزرگ برای مو سفیدان و بزرگان این باشگاه انجام شد که در تاریخ هم شاید ثبت شود باید این را اعلام کنم هیئت مدیره با استعفای محمد رویانیان مخالفت کرد و ما رسما از ایشان خواسته ایم تا کار خود را با قدرت دنبال کند.

اکبری ادامه داد: بهتر است بحث تغییر مدیرعامل و استعفا را همین جا تمام کنیم و پرسپولیس با آرامش و برنامه های رویانیان بتواند با موفقیت در دیدارهای آینده ظاهر شود. ما می خواهیم رویانیان با قدرت کارهای اقتصادی و سایر کارهایش را با خیال راحت در باشگاه دنبال کند.اکبری در پاسخ به این سؤال که نظر وزارت ورزش در این باره چیست گفت: با توجه به تأکیداتی که وزارت ورزش دارد آنها در ساختار باشگاه و هیئت مدیره و در پرسپولیس دخالتی ندارند و این کار را انجام نداده اند. خوشبختانه نگاه خوبی به باشگاه است و ما هم قطعا تابع وزارت ورزش هستیم اما مشکلی از این بابت هم نیست که بخواهیم همه چیز را به همدیگر ربط دهیم.

وی تأکید کرد: مثلا شما نگاه کنید کار بسیار بزرگ و خوبی در راستای حضور میلان و ستارگانش در ورزش ایران افتاد که این کار با ارزش از لحاظ اقتصادی، سیاسی و همه لحاظ به نفع فوتبال کشورمان و ورزش بود و توفیقات ارزشمندی داشت. همیشه با ورزش می توان بر خیلی از بخش ها به موفقیت و تعامل رسید که باشگاه پرسپولیس در این خصوص قدم بزرگی برداشت و جا دارد همین جا از رویانیان بابت این کار خوب و بزرگش تقدیر کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: ناراحتی رویانیان از فضای موجود در فوتبال است که به ایشان فشار آورده است اما ما از ایشان خواستیم که با قدرت کار خود را دنبال کند و با برنامه های اقتصادی اش مشکلات کوچک پیش رو هم حل کند.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تأکید کرد: با وجود شایستگی شکستی را مقابل تراکتورسازی آوردیم که حق تیم نبود. باید سعی کنیم که رویانیان با قدرت کارش را ادامه بدهد و پرسپولیس هم به همراه دایی با آرامش کار خود را دنبال کنند تا انشاء الله به هدفش و مجدداً صدر جدول برسد. هیئت مدیره هم در راستای سیاستش به رویانیان کمک خواهد کرد و بهتر است به دنبال اخبار کذب و این مسائل نباشیم. خوشبختانه تعاملات خوبی وجود دارد و وزارت ورزش با توجه به تأکیداتش و اختیاراتی که به هیئت مدیره داده دخالتی در پرسپولیس ندارد که جا دارد همین جا از نگاه ویژه وزارت ورزش تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشیم.

رئیس هیئت مدیره قرمزپوشان در پایان خاطر نشان کرد: ما تأکید زیادی داریم که این پیشکسوتان همیشه دور یکدیگر جمع شوند و باز هم تأکید می کنم که رویانیان می تواند کارهای خود را با قدرت رو به جلو ببرد. از ایشان هم می خواهیم با قدرت کار خود را دنبال کند و حواشی های فوتبال را با مدیریتی که دارد برخورد کند. هدف ما این است که دل میلیون ها هوادار با درایت کادر فنی که تا به امروز هم با جوانانش عملکرد قابل قبولی گرفته شاد شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات