مربی تیم فوتبال استقلال مصاحبه بازیکن صربستانی این تیم را غیر حرفه ای و کذب دانست.

به گزارش افکارنیوز، مجید صالح در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت: روز گذشته یک تمرین خیلی خوب برگزار کردیم که جزو معدود تمریناتی بود که همه بازیکنان را تقریبا در اختیار داشتیم.

وی افزود: جا دارد از طرف خودم به پژمان نوری تسلیت بگویم و مطمئنا بازیکنان تیم هم در غم او شریک هستند. به جز نوری احمدی جمشیدیان نیز دو جلسه ای با تیم تمرین نکرده و بعید می دانم که در دیدار مقابل سپاهان این نفرات را در اختیار داشته باشد.

مربی تیم استقلال در خصوص خسرو حیدری نیز گفت: او تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و باید با کادر فنی جلسه ای بگذاریم تا چگونه از این بازیکن استفاده کنیم.

صالح در خصوص دیدار روز پنجشنبه آبی پوشان مقابل سپاهان نیز گفت: بازی بسیار سختی داریم و شما دیدید که حتی گسترش فولاد در تهران چگونه بازی کرد. لیگ امسال تیم بالا و پایین ندارد و هر تیمی حریفش را دست کم بگیرد ضرر خواهد کرد. ما در کورس قهرمانی هستیم و این بازی مهم می تواند ۶ امتیازی باشد.

صالح در خصوص قرعه کشی مسابقات جام جهانی و پیش بینی مردم در برنامه ۹۰ مبنی بر همگروهی ایران با آرژانتین گفت: در جام جهانی تیم ضعیف وجود ندارد و شما دیدید که تیم قهرمان جام جهانی ۹۸ (فرانسه) حتی در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۰۲ بالا نیامد. در جام جهانی تیم های کم آوازه و پرآوازه وجود دارد و هیچ تیمی ضعیف نیست. مطمئنا تمام گروه ها سخت است و امسال بهترین تیم های دنیا در جام جهانی با یکدیگر رقابت می کنند.

مربی تیم استقلال در خصوص اظهارات لاوره و موضع گیری علیه قلعه نویی گفت: نه در این لیگ بلکه در ادوار گذشته بازیکنانی به استقلال آمده اند و از این تیم رفته اند. اینکه یک شخص جدا شده باشد مبنی بر ضعف او در کارش نیست و فقط به خاطر افکار تاکتیکی یک تیم است اما اینکه لاوره جدا شده و این حرف ها را می زند اصلا کار درستی نیست.

وی افزود: جانواریو هم به استقلال آمد و از این تیم رفت ولی مرتب روی سایت شخصی خود برای پیروزی های ما تبریک می فرستد. او هنوز دلش با استقلال است و قلبش برای ما می تپد یا مثلا ساموئول سه فصل است که در تیم ما بازی می کند و همه او را دوست دارند. توزی هم بازیکنی بود که از استقلال طلب داشت و فوقش این است که شکایت می کند یا برنده می شود یا به هدفش نمی رسد اما او هیچ موضعی علیه کادر فنی نگرفت. اینکه لاوره اتهاماتی زده و بعد خیلی مسائل را هم نگفته جای سوال است. امیر قلعه نویی ۴۰ هزار دلار از دوستان خود گرفت و به لاوره داد در حالی که کادر فنی از فصل گذشته یک ریال هم دریافت نکرده است.

وی تاکید کرد: گرفتن طلب یک بازیکن چه ربطی به برده داری دارد که او این صحبت ها را مطرح کرد؟ من از زمان ذوب آهن با «ایگور کاسترو» در ارتباط هستم و او هنوز به من ایمیل می زند ولی این بازیکن ما را متهم به برده داری نکرد که فکر می کنم این صحبت های لاوره کذب محض است و در مطرح کردن این بحث ها غیرحرفه ای عمل کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات