شورای معاونان باشگاه پرسپولیس تصمیم دارند که پنجاهمین سالگرد تاسیس این باشگاه را جشن بگیرند.

به گزارش افکارنیوز ، جلسه شورای معاونان باشگاه پرسپولیس امروز (سه شنبه) برگزار شد و اعضای این شورا طرح برگزاری جشن ۵۰ سالگی باشگاه را تصویب کردند. اعضا همچنین صحبت های مقدماتی را برای چگونگی برگزاری این جشن، انجام دادند.

معاون فرهنگی باشگاه نیز گزارش عملکرد این معاونت را ارائه داد و اعلام شد که هزینه های مراسم ۵۰ سالگی باشگاه از طریق جذب اسپانسر تامین می شود.

بررسی وضعیت تیم های پایه، رفع مشکلات آنها و حمایت از تیم امید در آستانه دربی امیدها و نیز راه اندازی رشته ورزشی پینت بال در ورزشگاه امام رضا (ع) - محل اکادمی باشگاه پرسپولیس - با همکاری بخش خصوصی از دیگر مصوبات شورای معاونان باشگاه بود.

معاونان باشگاه پرسپولیس درباره برنامه ریزی های لازم برای حضور تیم فوتبال روبین کازان روسیه در ایران و انجام دو دیدار دوستانه با پرسپولیس و یک تیم دیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند. روبین کازان قرار است در ماه ژانویه به مدت پنج تا شش روز در ایران اردو بزنند.

در پایان جلسه هم مراتب تقدیر اعضای شورا از کارگروه ها و کمیته های دست اندرکار در برگزاری دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و میلان و نیز اصحاب رسانه اعلام شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات