حدود ۴۸ ساعت تا مراسم قرعه کشی بازیهای جام جهانی ۲۰۱۴ باقی مانده و احتمال های متفاوتی از هم گروهی تیم های مختلف با هم منتشر می شود. اما با اعلام دسته بندی قطعی فیفا که دیشب منتشر شد، حالا می شود قطعی تر از احتمال هم گروهی تیم ها با هم صحبت کرد. در این دسته بندی تیم ملی فوتبال ایران به همراه ژاپن، کره جنوبی، استرالیا، آمریکا، مکزیک، کاستاریکا و هندوراس در روز قرعه کشی، در یک گلدان قرار می گیرند و به این ترتیب، ایران با هیچکدام از تیم های این گلدان هم گروه نخواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، صحبت از احتمال هم گروهی تیم های جام جهانی، در این ساعت های باقی مانده تا مراسم قرعه کشی، یکی از جذاب ترین بحث های محافل رسانه ای و فوتبالی دنیاست.

سایت روزنامه فرانسوی «گاردین» در اقدامی جالب، امکان قرعه کشی مجازی را برای کاربرانش فراهم کرده است. به این ترتیب که کاربران این سایت، با کلیک بر روی گزینه قرعه کشی، گروه بندی اتفاقی تیم های حاضر در جام جهانی را خواهند دید. نکته جالب تر ماجرا اما اینجاست که با کلیک بر روی گزینه ای دیگر، می توان حدس برنامه این سایت را در تیم های صعود کننده و تیم های پیروز در مراحل مختلف و البته قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ را هم دید.اگر شما هم دوست دارید قرعه کشی نمادین جام جهانی را خودتان انجام دهید این جا را ببینید و با کلیک بر روی گزینه Create a new draw جام جهانی ۲۰۱۴ را خودتان قرعه کشی کنید:
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات