تیم کاتاروی جوانان ایران که به دلیل اعتراض اماراتی ها از دور مسابقات حذف شده بود به مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا دست یافت!

به گزارش افکارنیوز ، تیم کاتای جوانان دختر ایران که پس از برتری مقابل امارات و با اعتراض و با اعمال نفوذ میزبان از جدول مسابقات کنار گذاشته شده بودند، با رایزنی های مسئولان فدراسیون ایران به عنوان تیم سوم معرفی شده و به کوچک ترین حق خود رسیدند. مدال ها و احکام آنان هم در اختیار سرپرست تیم ملی ایران قرار گرفت.

دو روز پیش و در جریان رقابت های کاتای جوانان قهرمانی آسیا در بخش بانوان تیم ایران به فینال رقابت ها راه یافته بود که اماراتی ها به نوع پوشش بانوان ایرانی اعتراض کردند و داوران نیز در اقدامی عجیب تیم ایران را از دور مسابقات کنار گذاشتند.

اقدام عجیب تر داوران این بود که در مبارزه فینال بین امارات و قزاقستان در حالی که هیچ یک از دو تیم عنوان قهرمانی را به دست نیاورد، تیم امارات را قهرمان اعلام کردند.

داوران آسیا کار عجیب خود را ادامه دادند و امروز با گذشت دو روز از مسابقات پس از رایزنی های فدراسیون کاراته ایران عنوان سومی و مدال برنز را به تیم اهدا کردند که این اقدام در نوع خود در کاراته جهان بی نظیر است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات