از نتیجه بازی با سپاهان راضی نیستم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: بدون امتیاز از جام جهانی بازخواهیم گشت چون هیچ تدارک مناسبی نداریم.

به گزارش افکارنیوز ، جواد نکونام پس از پایان دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: این دیدار رویارویی دو تیم قدرتمند فوتبال ایران بود که در نهایت هم به تقسیم امتیازات رضایت دادند. هر دو تیم موقعیت های گلزنی متعددی داشتند که به ثمر نرسید، خصوصا ما یک موقعیت بسیار خطرناک داشتیم که مدافع حریف آن را از روی خط دروازه برگرداند.

وی با اشاره اظهارنظر عقیلی که گفته بود سپاهان به مراتب از استقلال سرتر بوده است، تصریح کرد: من به نظر کسی کاری ندارم. بازی هم تمام شده و صحبت های اینگونه دیگر فایده ندارد. از نتیجه به دست آمده راضی نیستم اما در دیداری که موقعیت ها متعادل بوده نتیجه معقولی رقم خورده است.

هافبک استقلال از اظهارنظر در مورد علی کریمی، هافبک سپاهان و بازیکن مستقیم خود در این دیدار اجتناب کرد و گفت: در مورد بازیکن خاصی صحبت نمی کنم و فقط امیدوارم سپاهان در مسابقات آسیایی موفق شود و در لیگ هم روزهای خوبی داشته باشد.

نکونام با اشاره به ضربه ای که به صورت شریفی بازیکن سپاهان زد، گفت: فوتبال است و از این اتفاقات زیاد پیش می آید. من از قصد او را نزدم و بعد از اینکه پایم به صورت شریفی خورد از او دلجویی کردم.

او در مورد کیفیت زمین مسابقه اظهار داشت: زمین ورزشگاه فولادشهر خیلی بهتر از قبل شده بود. در بازی با ذوب آهن زمین کیفیت چندان مناسبی نداشت اما الان وضعیتش به مراتب بهتر شده است.

نکونام در مورد قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل خاطرنشان کرد: همه چیز بستگی به شانس مان دارد. به هر حال قرعه کشی است و هر اتفاقی در آن بیفتد باید آن را بپذیریم.

وی در مورد این مسئله که ترجیح می دهد با تیم های بزرگ دنیا همگروه شویم یا با تیم های معمولی تر، اظهار داشت: نباید به این فکر باشیم که با اسپانیا، ایتالیا یا برزیل همگروه شویم. مردم احساسی هستند و دوست دارند تیم ملی با تیم های طراز اول دنیا همگروه شود اما برای ما که قرار است مقابل حریفان به میدان برویم، بازی کردن با تیم های اینچنینی سخت است و قطعا دلمان نمی خواهد با اینگونه تیم ها همگروه شویم.

هافبک استقلال ادامه داد: دوست داریم در جام جهانی نتایجی کسب کنیم که مردم از آن احساس غرور کنند.

نکونام در پاسخ به این سوال که در حال حاضر نتایج ایران در جام جهانی را چگونه پیش بینی می کند، گفت: در این لحظه معتقدم ما بدون امتیاز از جام جهانی باز خواهیم گشت چون هیچ تدارک مناسبی نداریم و اردوهای لازم برگزار نمی شود اما اگر در فرصت باقی مانده کار کنیم و امکانات لازم فراهم باشد می توانیم نتایج قابل قبولی بگیریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات