سرمربی تیم فوتبال استقلال، گفت: اکنون وضعیت بسیار خوبی داریم و در این شرایط راحت می توانیم قهرمان شویم.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی پس از تساوی بدون گل مقابل سپاهان، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: اینکه گفته می شود اصفهان پایتخت تمدن و فرهنگ است را به چشم دیدم و واقعا کسی که این نام را برگزیده است شیر مادر حلالش باشد. این مسئله را به خاطر تقدیری که از من شد بیان نمی کنم در دو سال حضورم در اصفهان این موضوع را به چشم دیدم.

وی عنوان کرد: امروز یک بازی خوب را مشاهده کردیم و جنگ فیزیکی و تاکتیکی بین دو تیم وجود داشت. می توانستیم برنده مسابقه باشیم اما محمد قاضی دو موقعیت طلایی را از دست داد. به تکامل رسیدیم تنها هفته ای بود که در سه جلسه از تمرین همه موجودی خود را در اختیار داشتیم. البته خسرو حیدری هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده است. ۱۹-۱۸ بازیکن در تمرین حضور داشتند و این حس در من به وجود آمد که می توانیم تمام موجودی خود را در اختیار داشته باشیم و وقتی به نیمکت نگاه می کردم راحت توانایی تغییرات تاکتیکی را داشتیم. با این شرایط خیلی راحت می توانیم به قهرمانی برسیم.

قلعه نویی در مورد اینکه چرا خسرو حیدری را زودتر به میدان نفرستاد، عنوان کرد: در یک تعامل خوب با کادر تیم ملی و پزشکان توانستیم شرایط خوبی برای حیدری به وجود بیاوریم. به قول نیکو مربی تیم ملی باید قدم به قدم جلو برویم او امروز نیم ساعت بازی کرد و در ادامه بیشتر استفاده خواهد شد.

سرمربی استقلال، در مورد اینکه پژمان نوری در دیدارهای گذشته خوب کار نکرد، عنوان کرد: اتفاقا پژمان در بازی های ما بسیار خوب بوده است او جزء نفرات خوب استقلال است جا دارد در همین جا درگذشت یکی از اقوام این بازیکن را به او تسلیت بگویم و انشاءالله غم آخرش باشد. اکنون استقلال وضعیت خوبی دارد و وقتی نیمکت را نگاه می کنم امید دارم چرا که دستم خالی نیست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات