یک ستاره ملی پوش استقلال که همه او را به عنوان چهره ای خنده رو می شناسند، سه شنبه شب چهره دوم خود را به یک جوان موتورسوار نشان داد و طرف را زیر رگبار مشت و لگد گرفت.

به گزارش افکارنیوز ، ستاره ملی پوش استقلال که در بازی های رسمی کاملا جدی است و در تمرینات و محافل عمومی با لبخند ظاهر می شود (! ) و مردم فکر می کنند یکی از خنده روترین چهره های فوتبال ایران است، سه شنبه شب آن روی خود را به مردم نشان داد.

سه شنبه شب حوالی خیابان هاشمی تهران، این ملی پوش استقلال به همراه یکی از دوستان خود سوار بر اتومبیل گران قیمت لگسوز در حال تردد بود که در شلوغی خیابان یک موتورسوار جوان در حین عبور از کنار لگسوز این ملی پوش، ناخواسته به آینه بغل اتومبیل گران قیمت این ستاره آبی فوتبال ما برخورد کرد و چند متر جلوتر در ترافیک گیر افتاد.

ستاره ملی پوش و همراه او از اتومبیل لگسوز پیاده شدند و پس از آن که دیدند روی آینه بغل لگسوز یک خش باریک و ناقابل افتاده، با مشت و لگد به جان موتورسوار جوان افتادند و اگر عابران نبودند، طرف را بدجوری ناکار می کردند.

مردم که ستاره ملی پوش را شناختند، از او خواستند از تنبیه جوان موتورسوار دست بردارد و سوار اتومبیل گران قیمت خود شود. ستاره ملی پوش با فریاد به عابران گفت بگذارید آدمش کنم، مگر نمی بینید آینه ماشین را خط خطی کرده؟ !

به گفته یکی از حاضرین، عابرانی که به اتومبیل این ستاره ملی پوش استقلال نزدیک بودند، نگاهی به آینه لگسوز انداختند و به زحمت متوجه خش کمرنگی شدند که با چشم غیرمسلح (! ) به سختی رویت می شد. آنها به نشانه تاسف سری برای ستاره ملی پوش تکان دادند.

دوست این ستاره ملی پوش وقتی دید اغلب حاضرین از رفتار رفیق او بابت کتک کاری با جوان موتورسوار ناراحت شده اند، وقتی مردم، جوان موتورسوار را با سر وصورت خونی و لباس پاره فراری دادند، رو به آنها کرد و مدعی شد فلانی نمی خواست چیزی به این بچه بگوید اما او بی ادبی و فحاشی کرد و به همین دلیل لازم بود تنبیه شود.

حالا بماند که اغلب حاضرین می گفتند ما از اول شاهد ماجرا بودیم و جوان بخت برگشته هیچ حرفی نزد و فقط پس از برخورد با آینه لگسوز، از ترس خسارت فرار کرد که در ترافیک گیر افتاد و حسابی کتک خورد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات