حاشیه نارنجی در ترکیب آبی!

قلعه نویی پس از دیدن این مصاحبه، بلافاصله با مجید صالح صحبت کرد و و از او خواست به خسرو حیدری تاکید کند دیگر در مورد پست بازی اش و اینکه کجا بازی خواهد کرد، صحبتی انجام ندهد زیرا این مربی است که تصمیم می گیرد از بازیکن در کدام پست استفاده کند.

گروه ورزشی - پیوستن مجید غلام نژاد به استقلال سبب شده تا یک حاشیه بزرگ اما مستتر در استقلال بوجود بیاید. غلام نژاد هفته گذشته و پس از نهایی شدن قراردادش با آبی ها در تمرینات این تیم شرکت کرد اما نیامده با حضورش یک حاشیه بزرگ را به راه انداخت.

به گزارش افکارنیوز ؛ پس از پیوستن غلام نژاد به استقلال، خسرو حیدری اعلام کرد از جذب این بازیکن ناراحت نیست و با او برای قرار گرفتن در پست دفاع راست رقابت خواهد کرد. حیدری با این حرفش قصد داشت تا در لفافه به امیر قلعه نویی سرمربی تیمش گوشزد کند که پست دفاع راست را به کسی نمی دهد و مایل است در این پست بازی کند. به ویژه اینکه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی نیز به حیدری توصیه کرده تا در این پست بازی کند. مصاحبه ای که بلافاصله با واکنش سرمربی استقلال روبرو شد. قلعه نویی پس از دیدن این مصاحبه، بلافاصله با مجید صالح صحبت کرد و و از او خواست به خسرو حیدری تاکید کند دیگر در مورد پست بازی اش و اینکه کجا بازی خواهد کرد، صحبتی انجام ندهد زیرا این مربی است که تصمیم می گیرد از بازیکن در کدام پست استفاده کند.

ظاهرا قلعه نویی ترجیح می دهد از خسرو در پست هافبک راست استفاده کند ولی خسرو حیدری دوست دارد در دفاع راست بازی کند. حالا با آمدن غلام نژاد به احتمال زیاد بازیکن سابق سایپا در دفاع راست به بازی خواهد گرفته شد و خسرو باید باز هم در فاز تهاجمی بازی کند.

تماس غلام نژاد با حیدری
با پیوستن مجید غلام نژاد به استقلال، بسیاری از رسانه ها از دلخوری خسرو حیدری پرده برداشتند. به ویژه اینکه خسرو حیدری نیز درباره حضور غلام نژاد واکنش نرمی نشان داد تا نشان دهد از حضور یک رقیب جدید در استقلال راضی نیست. بعد از همه این حرف و حدیث ها، در این رابطه غلام نژاد با خسرو حیدری تماس گرفته و به او گفته اگر می خواهد در دفاع راست بازی کند، او مشکلی ندارد و دوست دارد به عنوان دو دوست در عین رفاقت با هم رقابت کنند. بازیکن سابق سایپا به حیدری تاکید کرده نیامده تا جای او را تنگ کند. تماسی که سبب شد تا حیدری از مواضع اولیه خود عقب نشینی کند.

وقتی تراکتور غلام نژاد نخواست!
پیوستن مجید غلام نژاد به استقلال به اندازه ای سریع و ناگهانی رخ داد که همه را متعجب کرد. به ویژه اینکه آبی ها در رقابت برای جذب مدافع راست سایپا، رقیب سفت و سختی به نام تراکتور داشتند و در حالیکه خبر ها حاکی از آن بود که حضور این بازیکن در تراکتور قطعی شده و دست آبی ها کوتاه مانده، ناگهان خبر آمد که غلام نژاد با استقلال قرارد خود را امضا کرده است! اتفاقی که بسیار عجیب به نظر می رسید و دلیل اصلی آن مخالفت مجید جلالی با جذب این بازیکن بود! ماجرا از این قرار است که در فصل نقل و انتقالات نیم فصل، مجید جلالی برای تقویت تراکتور به فکر جذب یک مدافع راست آماده بود و از همین رو برخی واسطه ها مجید غلام نژاد را به تبریزی ها توصیه کردند اما مجید جلالی این توصیه را نپذیرفت.

دلایلی که باعث شد تراکتور حتی به جذب غلام نژاد فکر هم نکند، جدا از نیمکت نشینی این مدافع در سایپا و سابقه آسیب دیدگی ها و غیبت های طولانی او، سن و سال مجید غلام نژاد بود. از نگاه مربی تراکتور، غلام نژاد ۳۱ ساله برای بازی در نقش یک مدافع راست رونده که مورد نظر مجید جلالی است، سن و سال دار محسوب می شود.

جلالی معتقد بود معتقدند غلام نژاد ۳۱ ساله نمی تواند مثل یک جوان انرژیک لب خط بازی کند و رفت و برگشت های سریع داشته باشد و از همین رو غلام نژاد که نیم فصل اول اغلب در سایپا نیمکت نشین بوده، نمی تواند مطابق خواسته های فنی جلالی، گزینه ایده آلی باشد. از همین رو وبعد از مخالفت جلالی با جذب غلام نژاد او به استقلال پیوست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات