مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: این نظر قلعه نویی بود که من مقابل سپاهان نباشم.

به گزارش افکارنیوز ، آرش برهانی در گفت و گو با برنامه ورزش از نگاه دو در خصوص اینکه چرا مقابل سپاهان حضور نداشت اظهار داشت: این تشخیص قلعه نویی بود که در ترکیب ۱۸ نفره تیم نباشم. البته جایگاه ویژه استادیوم اصفهان خیلی خوب بود!

برهانی در خصوص دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: شرایط ما نسبت به بازی با ملوان و گسترش فولاد بهتر شده بود. البته این تعطیلی های پیاپی لیگ به ما ضربه زده و اگر اشتباه نکنم امسال سه بار بدنسازی کردیم و این موضوع برای ما که در تیم ملی نیستیم زیاد مناسب نیست.

وی در خصوص حضور تیم ملی در گروه F جام جهانی اظهار داشت: به نظر من قرعه ما خوب است ولی اگر تیم ملی به جای کره جنوبی بود خیلی بهتر می شد. بازی اول ما مقابل نیجریه می تواند خیلی به ما کمک کند و بازی آخر می تواند تشریفاتی نباشد. البته خداراشکر که جای استرالیا نیستیم امید دارم که به دور بعد صعود کنیم. اگر بازی های های تدارکاتی خوبی داشته باشیم تیم ملی ما می تواند نتایج خوبی بگیرد.

برهانی در خصوص اسکان تیم ها در مسابقات جام جهانی گفت: البته برای همه تیم های حاضر در جام جهانی گذشته همه با یک هواپیمایی در نظر گرفته بودند و فکر می کنم تیم ها برای رفت و آمد مشکلی نداشته باشند.

مهاجم تیم استقلال در خصوص سخت ترین گروه مسابقات جام جهانی گفت: گروه اسپانیا و هلند می تواند به نوعی گروه مرگ باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات