گزارش تمرین آبی پوشان

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب سه بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از بازگشت این تیم از اصفهان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری شد. خسرو حیدری به دلیل امور مالیاتی خود در اصفهان همچنان به تهران برنگشته و احمد جمشیدیان به دلیل آسیب دیدگی غایب بود. سید مهدی رحمتی دیگر بازیکنی بود که در تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشت و دلیل غیبت او مشخص نبود.

*قبل از شروع تمرین سرمربی تیم استقلال فیلم دیدار تیمش مقابل سپاهان را تماشا کرد. وی پس از بازبینی فیلم به زمین چمن رفت و برای دقایقی با بازیکنان به گفت وگو پرداخت. سرمربی آبی پوشان از همان ابتدا به انتقاد از برخی از بازیکنان به خاطر عملکردشان در دیدار با سپاهان پرداخت و البته از امیر حسین صادقی و هاشم بیک زاده نیز انتقاد کرد.

وی از این دو بازیکن به دلیل نحوه صحبت کردنشان در برنامه شب گذشته ۹۰ انتقاد کرده و معتقد بود اگر جواد نکونام در چنین برنامه هایی حضور پیدا می کند به این خاطر است که کاپیتان تیم ملی بوده و می داند که چگونه صحبت کند. بعد از این صحبت ها قلعه نویی از بازیکنان خواست تا کارهای تاکتیکی را انجام دهند.

*هنگامی که بازیکنان استقلال مشغول گرم کردن بدن های خود بودند یکی از تماشاگران زیر لب به نیکبخت واحدی توهین می کرد که مسئولان کمپ از وی خواستند ورزشگاه را ترک کند.

*مهدی نظری که در تمرین امروز حاضر شده بود به دلیل سرماخوردگی از مربیان اجازه گرفت و محل تمرین را ترک کرد.

*پژمان نوری که هفته گذشته به دلیل درگذشت خواهر همسر خود در انزلی به سر می برد از امروز در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت. بازیکنان و کادر فنی استقلال نیز به محض دیدن نوری به این بازیکن تسلیت گفتند.

*در غیاب سید مهدی رحمتی، حمید بابازاده با دو دروازه بان جوان این تیم کار می کرد که سید حسین حسینی در همین تمرینات از ناحیه مچ دچار آسیب دیدگی شد و او هم محل تمرین را ترک کرد.

*حدود ۴۰ نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند اما سرمای شدید برخی از آنها را فراری داد.

*شاهرخ بیانی، میرشاد ماجدی و دین محمدی در تمرین امروز آبی پوشان حاضر بودند که البته ماجدی هم در بین آنها حضور داشت. قرار است وی امشب راهی مالزی شود.

*در بخش اول تمرین بازیکنان بدن های خود را گرم کردند سپس در قالب گروه های چند نفره کار تاکتیکی انجام دادند تا در بخش پایانی که خود قلعه نویی نیز در آن حضور داشت فوتبال درون تیمی را بین دو تیم زرد و آبی پشت سر گذاشتند.

*تمرینات تیم استقلال فردا مجددا پیگیری خواهد شد و آبی پوشان روز سه شنبه در حالی که خسرو حیدری را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند میزبان کاسپین قزوین خواهند بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات