مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز می گوید این باشگاه از برخوردهای کمیته انضباطی خسته شده است و یکی از دلایل کم تماشاگر شدن مسابقات تیم تراکتورسازی همین برخوردهاست!

به گزارش افکارنیوز ، حمید زینی زاده در خصوص پیروزی تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد در دربی تبریز با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما مدعی قهرمانی هستیم و به همین خاطر مجبور بودیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. ما مصمم هستیم تیم را در صدر جدول نگه داریم و این روند را ادامه بدهیم. به هر حال الان زمانی است که تمام بازیکنان باور کرده اند هر مسابقه برای تراکتورسازی یک فینال است.

وی همچنین درباره استقبال اندک تماشاگران از این مسابقه، یادآور شد: هرچند سردی هوا را می توان یکی از این عوامل دانست ولی واقعا همه هواداران ما از نحوه برخورد کمیته انضباطی و مسئولان فدراسیون ناراحت هستند. تماشاگران می گویند اگر ما مشکل هستیم، پس به ورزشگاه نمی آییم!

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص خبر احضارش به کمیته انضباطی هم تاکید کرد: قرار بود روز ۱۹ آذر به کمیته انضباطی بروم ولی به خاطر شرکت در مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، فردا یکشنبه عازم مالزی می شویم. به همین خاطر به کمیته انضباطی نامه زدیم که در صورت نیاز یک روز دیگر به این کمیته برویم.

زینی زاده همچنین با اشاره به جریمه علی کریمی و بابک پورغلامی بازیکن و مربی تراکتورسازی پس از بازی با پرسپولیس، تصریح کرد: نمی دانم چه دلیلی دارد دیگر باشگاه جریمه شود. ما از این برخوردها خسته شدیم. جالب است که خودمان برای هر مسابقه درخواست می دهیم یک بازرس ویژه با حضور در ورزشگاه اتفاقات را از نزدیک زیر نظر بگیرد.

وی افزود: البته نکته عجیب این است که فدراسیون نمایندگان و ناظران سازمان لیگ را هم تنبیه کرده است! بعد از بازی با استقلال از آلبرت و بهروان دو عضو سازمان لیگ گزارش خواسته بودند که این اعضای سازمان لیگ هم گفته بودند اتفاقی در ورزشگاه یادگار امام رخ نداده که ما گزارش بدهیم. اما فدراسیون با این دو نفر برخورد کرد و صحبت های تندی با آنها داشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پایان درباره وضعیت جذب جاسم کرار هم گفت: باشگاه الطلبه اعلام کرده است که جاسم کرار باید تا پایان نیم فصل اول لیگ عراق در این تیم بماند. احتمالا این بازیکن هفتم یا دهم دی ماه به ایران می آید و بعد از آن در تمرینات حضور می یابد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات