مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به محرومیت دو جلسه ای علی دایی اعتراض کرده و تاکید کرد برای دفاع از حق باشگاه پرسپولیس و هواداران میلیونی آن هرگز کوتاه نخواهد آمد و پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان که صبح امروز به منظور مذاکره و توافق با باشگاه عجمان امارات برای رضایتنامه محمدرضا خلعتبری عازم دبی شده پس از کسب اطلاع از حکم صادر شده از سوی کمیته استیناف مبنی بر محرومیت دو جلسه ای علی دایی و همچنین جریمه ۷ میلیون تومانی به واسطه اظهارات مطرح شده در خصوص محسن قهرمانی و بازی با سپاهان تلفنی اطلاعیه ای را در اختیار روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قرار داد.

در اطلاعیه محمد رویانیان آمده است: برخورد متوالی اخیر با سرمربی تیم فوتبال و باشگاه پرسپولیس کاملا ناعادلانه و نشأت گرفته از سیاست یک بام و دو هوا در برخی ارکان ها و کمیته های فدراسیون فوتبال می دانم و آن را کاملا محکوم و به زودی با اطلاعیه رسمی ابعاد این نوع برخوردها را موشکافی خواهیم کرد.

بنده در دفاع از حق پرسپولیس و هوادارانش و همچنین جلوگیری از تضییع حق و حقوق سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بر حسب وظیفه و رسالتی که دارم نه تنها کوتاه نخواهم آمد بلکه اگر به نتیجه معقولی نرسم چاره ای جز این ندارم که اعلام کنم مسئولیت باشگاه پرسپولیس را به هیئت مدیره و دولت واگذار می کنم. اینک وقت آن رسیده که هیئت مدیره باشگاه نقش خود را ایفا کرده و از طریق مراجع ذیصلاح و دولت برای دفاع از حق و حقوق پرسپولیس و هوادارانش پیگیری های لازم را انجام دهد. همچنین به طور کتبی به رای صادره استیناف واخواهی و آن را پیگیری می کنیم. از ریاست محترم فدراسیون فوتبال نیز به طور جدی می خواهم تا در این ماجرا ورود کرده و عواقب آن را مدیریت کند.

ما این حکم را برنمی تابیم، سیاست یک بام و دو هوا و اجحاف در حق پرسپولیس و هوادارانش و ساکت کردن صدای اعتراض برحق سرمربی پرسپولیس موضوعی نیست که در قبال آن سکوت کرده و شاهد پایمال شدن حق ۳۰ میلیون هوادار باشم. یک بار در شرایطی که تیم میهمان ۸۵ دقیقه به مدافع ملی پوش پرسپولیس توهین و فحاشی کرد ۱ امتیاز از پرسپولیس کسر کردند و سرمربی تیم ما را با نیز به خاطر اعتراض به داور چهارم محروم کردند، حتی حاضر نشدند درخواست واخواهی و اعتراض ما را بررسی کنند، حتی نیامدند که ببینند دلیل اعتراض ما چیست و در حالی که برخی عوامل تیم های دیگر اعتراضات بسیار تندی به داوران داشته اند با هیچ محرومیتی مواجه نشده اند و حالا نیز سرمربی پرسپولیس را در حالی که جریمه شده بود به ناگاه دو جلسه نیز محروم می کنند که چنین چیزی سابقه نداشته است. بیایید و بگویید پرسپولیس امسال باید بدون سرمربی تیمش را هدایت کند چرا با حکم های متوالی هواداران پرسپولیس را زجر می دهید.

چرا با پرسپولیس چنین می کنید. گناه پرسپولیس چیست، این یک بام و دو هوا چه معنایی دارد. یک امتیاز به ناحق از پرسپولیس کسر کردید و حتی حاضر نشدید به اعتراض باشگاه رسیدگی کنید و حالا بار دیگر سرمربی تیم پرسپولیس را ۲ جلسه محروم می کنید. من بار دیگر از آقای کفاشیان می خواهم به این مسائل، تناقضات و رفتارهای دوگانه در قبال پرسپولیس و تیم های دیگر ورود کرده و آن را مدیریت کند.
وای به حال این فوتبال که برخی برای ساکت کردن صدای ما و سرمربی پرافتخارمان شروع کرده اند به صادر کردن حکم های متوالی و در قبال اظهارات مشابه مدیران، سرمربیان و سرپرستان تیم های دیگر هیچ واکنشی نشان نمی دهند. برخی اظهارات مطرح شده از سوی عوامل تیم های دیگر بسیار سنگین تر از اظهارات علی دایی بوده، چگونه می شود که مربی موفق ما را متوالی و با احکام آن چنانی محکوم می کنید اما با دیگران هیچ برخوردی نمی کنید. برخی پشت داوران پنهان شده اند و می خواهند به بهانه دفاع از حق جامعه داوری این گونه با باشگاه پرسپولیس و سرمربی آن رفتار کنند در حالی که اگر دلشان برای جامعه داوری سوخته بود با مصاحبه ها و اتهامات مدیران و سرپرستان تیم های دیگر نیز برخورد می کردند.
پس این احکام ریشه در مسائل دیگری دارد و این را مطمئن باشید که صدای برحق باشگاه پرسپولیس و سرمربی آن خاموش نخواهد شد. این اجحاف در حق ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس چیزی نیست که به سادگی از کنار آن بگذریم و خدا نیز از آن نمی گذرد. شما در حال تسویه حساب با چه کسی هستید، چرا به ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس فکر نمی کنید. چرا در قبال مصاحبه های دیگران هیچ واکنشی نشان نمی دهید. بار دیگر می گویم بیاید رسما اعلام کنید پرسپولیس امسال نباید سرمربی داشته باشد، خیال خودتان و همه را راحت کنید.

دیگر نیازی به صادر کردن احکام یکی پس از دیگری نیست. بنده فعلا به همین اظهارات بسنده می کنم و بی صبرانه منتظرم تا به تهران برگردم تا این ماجرا را پیگیری کنم اما این ظلم تاریخی در حق پرسپولیس و سرمربی آن را برنمی تابم و اگر نتوانم از حق باشگاه دفاع کنم مسئولیت را به هیئت مدیره و دولت واگذار می کنم و تاکید می کنم اگر در فوتبال هم نباشم از پیگیری این موضوع هرگز عقب نشینی نکرده و تا آخر این اجحاف تاریخی را پیگیری می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات