پورمختار

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس بااشاره به جلسه مشترک این کمیسیون با اعضای هیئت مدیره دو با شگاه پرسپولیس و استقلال گفت: مدیران این دوباشگاه عملکرد برخی باشگاه ها و جوسازی برخی رسانه ها را از جمله عوامل قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال می دانند.

به گزارش افکارنیوز ، محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس  از جلسه اخیر این کمیسیون در روز دوشنبه با هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خبر داد گفت: در این جلسه موضوعات مهمی بحث شد و پیشنهاداتی را نیز مدیران باشگاه ها ارایه کردند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه در این جلسه در خصوص منابع درآمدی باشگاه ها بحث و گفتگو شد اظهار داشت: یکی از موضوعات مورد بحث قیمت بازیکنان فوتبال بود که اعضای هیات مدیره این دو باشگاه نیز نسبت به این موضوع انتقاد داشتند.

وی افزود: مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال همچنین نسبت به عملکردبرخی باشگاه ها و قراردادهای میلیاردی آنها و جوسازی برخی رسانه ها در بالا بردن قیمت بازیکنان انتقاد داشتند و یکی از مدیران این باشگاه ها در جلسه اعلام کرد حداکثر قیمت یک بازیکن خیلی خوب در ایران ۵۰۰ میلیون تومان است و مابه التفاوت این قیمت ها به جیب دلالان می رود.

پورمختار در پایان خاطرنشان کرد: مدیران باشگاه های استقلال و پرسپولیس عنوان کردند با توجه به این شرایط ما نیز برای اینکه بتوانیم بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشیم و جایگاه خودمان در جدول را حفظ کنیم مجبور هستیم که این مبالغ را پرداخت کنیم تا بازیکن مورد نظر را به دست بیاوریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات