مصدومیت و رد شدن در تست پزشکی یک تیم مصری و کمک فتح الله زاده به عابدینی برخلاف نظر قلعه نویی، تمام شایعات پیرامون یک خرید بحث برانگیز در نقل و انتقالات نیم فصل بود.

به گزارش افکارنیوز ، زمانی که بوبکر کبه مهاجم بورکینافاسویی تیم استقلال با این تیم قرارداد بست، موج انتقادات نسبت به جذب این مهاجم به سوی استقلال سرازیر شد و خیلی ها این نقل و انتقال را در حد استقلال نمی دانستند. حتی خیلی ها خرید کبه را به رابطه حسنه فتح الله زاده و عابدینی مرتبط دانسته و عنوان داشتند که فتح الله زاده برای کمک مالی به داماش و عابدینی و با توصیه وی این مهاجم را برخلاف نظر امیر قلعه نویی خریداری کرده است. خیلی ها هم معتقد بودند که این مهاجم مصدوم بوده و با مصدومیت سنگین از ناحیه زانو جذب استقلال شده است. اینها تمام شایعات پیرامون یک خرید بحث برانگیز بود.

بازی ندادن به کبه از سوی قلعه نویی نیز بر این شایعات دامن می زد تا اینکه سرانجام به این مهاجم سیه چرده در یک بازی نه چندان حساس و سنگین مقابل تیم دسته دومی کاسپین قزوین بازی رسید. اما مصدومیت وی در دقیقه یک آن بازی و خارج شدن از بازی باعث شد تا این اخبار و شایعات قوت بیشتری یافته و حالا تا حدودی اثبات شود که کبه با مصدومیت با استقلال قرارداد بسته بود! حتی در این خصوص شنیده می شود که این مهاجم پیش از استقلال نیز در تمرینات یک تیم مصری حاضر شده بود اما در تست پزشکی این تیم مردود شده و بعد از آن راهی تهران شد تا با استقلالی ها قرارداد ببندد!

کبه در اولین مصاحبه پس از پیوستن به استقلال، این انتقال را سورپرایزی برای خود دانست و حالا این مهاجم بورکینافاسویی هواداران را سورپرایز کرده است!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات