نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال در نامه ای به علی کفاشیان پیشنهادهای هیات رئیسه سازمان لیگ جهت برگزاری مسابقات لیگ برتر و جام حذفی فصل جاری را با توجه به شرایط آماده سازی تیم ملی جهت حضوری قدرتمند در جام جهانی ارائه داد.

به گزارش افکارنیوز ، در نامه مهدی تاج به رئیس فدراسیون فوتبال آمده است:

پیرو مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ و برگزاری جلسات مکرر در رابطه با هماهنگی برگزاری مسابقات لیگ با روند آماده سازی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران موارد ذیل جهت استحضار ایفاد می شود:

۱- اهتمام جدی این سازمان انجام تعاملات لازم با کادر فنی تیم ملی و ایجاد هماهنگی لازم در راه برگزاری لیگ برتر و جام حذفی در تمرین ها و مسابقات تیم ملی بوده و این امر را به عنوان یک تکلیف مبنای عمل خود قرار داده است.

۲- با توجه به برگزاری قرعه کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ و از آنجا که سرمربی تیم ملی روند آماده سازی خوب برای تیم ملی را طلب نموده اند به منظور همکاری در روند فوق الذکر و ایجاد بستری مناسب برای انجام فعالیت های آماده سازی تیم ملی و به جهت فراهم سازی شرایطی که نتایج احتمالی متوجه فدراسیون و سازمان لیگ حرفه ای نباشد، برنامه های پیشنهادی زیر جهت بررسی و ابلاغ تصمیم های آن فدراسیون محترم تقدیم می گردد.

الف) امکان برنامه ریزی مسابقات لیگ حرفه ای و اتمام آن تا بیست فروردین ۱۳۹۳ فراهم می باشد.

ب) امکان برنامه ریزی و برگزاری مسابقات لیگ حرفه ای و حذفی با فاصله های کمتر که تا تاریخ ۲۸ اسفند ۹۲ مسابقات لیگ خاتمه یابد، فراهم می باشد.

با توجه به موارد فوق پیشنهاد می گردد:

۱- با توجه به تعیین شدن هشت تیم صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات جام حذفی مقرر فرمایید که ادامه مسابقات جام حذفی برگزار و یا اقدام دیگری را ابلاغ می نمایید؟

۲- با توجه به مطالب مطروحه در رابط با بازیکنان تیم ملی در همراهی تیم های باشگاهی خود در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۴ تصمیم گیری در این موضوع را در اراده و صلاحیت آن فدراسیون محترم و باشگاه های ذیربط می دانیم و استدعا داریم تصمیم های نهایی را مقرر نمایید.

با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مستدعی است اوامر عالی امر به ابلاغ فرمایید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات