مصطفی مهدوی کیا از باشگاه الوند همدان خداحافظی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، مهدوی کیا که دو سال برای الوندی ها در سمت راست پا به توپ بود حالا از این تیم جدا شده و چیزی که بیش از هر چیزی نظرات را به خود جلب کرده مشتریانی است که برای او پیدا شده اند.

شنیده شده که به جز چند پیشنهاد لیگ برتری و دسته اولی، مهدی مهدوی کیا زمینه های حضور این بازیکن در آلمان را فراهم کرده و البته خود مهدوی کیا هم بدش نمی آید که در یک کشور صاحب سبک به فوتبال ادامه دهد.

بازیکن سابق الوند همدان در این رابطه به ایسنا گفت: در این دو سالی که برای الوند بازی کردم همواره مهدی مهدوی کیا پیگیر وضعیت من بود و البته همیشه از حضورم در این تیم رضایت داشت.

مصطفی مهدوی کیا افزود: یکی از بهترین سال های فوتبالم را در الوند همدان سپری کردم و از مردم خونگرم همدان، مدیریت و کادر فنی باشگاه الوند تشکر می کنم.

هافبک سابق الوند اضافه کرد: خوشحالم در تیمی بودم که بدون حاشیه راه خودم را طی کردم و توانستم به الوند کمک کنم. در هر صورت هر آمدنی یک جدایی دارد.

بازیکن سابق الوند درباره آینده خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر بازیکن آزاد هستم و چند پیشنهاد دارم. شاید هم برای ادامه فوتبالم به آلمان بروم. دایی من یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال ایران بوده که آلمانی ها هم برای او احترام زیادی قائل هستند. شاید مقدمات حضورم در این کشور فراهم شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات