کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال سالروز تولد ناصر حجازی را تبریک گفت.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا منصوریان با تبریک سالروز تولد ناصر حجازی اظهار کرد: امروز روز تولد مربی من ناصر حجازی است. چند روز پیش هم سالروز درگذشت مربی اولم یعنی پرویز دهداری بود. امروز به یاد مربی دومم یعنی ناصر حجازی هستم. او دیگر در بین ما نیست و تنها باید خاطراتی را که با او داشتیم، زنده کنیم.

منصوریان گفت: حجازی از اسطوره های تاریخ استقلال است. زمانی شاگردش بودم و دوران خوبی با هم داشتیم. در آن زمان روزهایی بود که در کنار هم خوشحال بودیم و روزهایی هم ناراحت کننده بود، با هم درد دل و البته در کنار هم زندگی می کردیم.

کاپیتان اسبق استقلال با اشاره به ویژگی های اخلاقی مرحوم حجازی ادامه داد: یک ویژگی اخلاقی مشترک میان حجازی و دهداری وجود داشت و آن ویژگی کوتاه نیامدن هر دوی آنها از اصول اخلاقی شان بود. آن دو مرد به هیچ وجه از عقاید و اصول اخلاقی درستی که داشتند، عقب نشینی نمی کردند. دهداری و همین طور حجازی بارها به این خاطر ضربه خوردند اما پا پس نگذاشتند. پس از سال ها شاگردی کردن آن ها به این نتیجه رسیدم که اگر از اصول درست اخلاقی تان عقب نشینی نکنید، شاید در کوتاه مدت ضرر کنید ولی در بلندمدت به همگان ثابت می شود که جایگاه اخلاقی والایی دارید و همه برای این جایگاه احترام خاصی قائل خواهند بود.

شاگرد مرحوم حجازی خاطرنشان کرد: کم کم باید با سالروز تولد و درگذشت آن مرد بزرگ خودمان را وفق دهیم. اکنون روز تولد او را به هواداران استقلال و حتی هواداران پرسپولیس که برای انسان های درست تیم مقابل شان هم احترام قائل هستند، تبریک می گویم. می دانم همه هواداران استقلال و بسیاری از مردم ایران اکنون به یاد آن مرحوم هستند و از همه مردم به خاطر قدرشناسی هایشان نسبت به حجازی بزرگ متشکرم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات