سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: باید مشکلات فوتبال را با تعامل حل کنیم و نباید برای هم شاخ و شانه بکشیم.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی قبل از تمرین امروز تیم استقلال در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و مشخص شدن حریفان استقلال در این بازی ها گفت: اینکه بگوییم قرعه خوب یا بدی بود حرف صحیحی نیست. جام باشگاه آسیا شرایط خاصی دارد و بازیکنان ایرانی در این بازی ها از انگیزه بالایی برخوردارند. سه بازی باید در آزادی بازی کنیم که کیفیت زمین خوب است و سه بازی هم باید در خانه حریفان کار کنیم که اینها باعث می شود تیم های ایرانی در سطح بالاتری فوتبال بازی کنند.

سرمربی استقلال درباره قرعه کشی جام حذفی و میزبانی استقلال از ملوان در این بازی ها و اینکه استقلال قهرمان این بازی ها می شود گفت: اینکه در جام حذفی بگوییم قهرمان می شویم یا نمی شویم حرف صحیحی نیست. ملوان تیم خیلی خوبی است و در لیگ برتر هم که مقابل ما بازی کرد حق این تیم باخت نبود. این تیم فوتبال خوبی بازی می کند و ما کار سختی مقابل این تیم داریم.

قلعه نویی در مورد اینکه آیا حاضر می شود در لیگ قهرمانان آسیا در اردیبهشت ماه بدون ملی پوشانش به میدان برود افزود: اجازه بدهید تا نشستی با آقای کی روش در این باره داشته باشیم و بعد از آن در این مورد صحبت می کنیم.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه گفته می شود امکان دارد جام حذفی برگزار نشود هم ادامه داد: باید این مسائل با تعامل و نشست برطرف شود و اینکه بخواهیم برای همدیگر شاخ و شانه بکشیم کار درستی نیست. باید برای تعامل با یکدیگر نشستی برگزار کنیم. باید منافع فوتبال ایران را در نظر بگیریم و بعد درباره آن صحبت کنیم.

سرمربی استقلال درباره شرایط تیمش قبل از بازی با فجر سپاسی گفت: شرایط تیم خوب است و همه بازیکنان تمرین می کنند. خسرو حیدری هم به ما اضافه شده اما کبه را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. برای او متاسفم روی این بازیکن حساب باز کرده بودیم اما این اتفاق برایش افتاد و مصدوم شد. برایم جالب است که چرا داور در آن صحنه به راحتی از این موضوع گذشت.

قلعه نویی در خصوص دیدار استقلال و فجر سپاسی و تقابلش با محمود یاوری هم افزود: بازی کردن جلوی تیم های محمود یاوری سخت است چون معمولا با یک سری بازیکن جوان به مصاف حریفان می آید و بازی های خوبی انجام می دهند.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه برای بازی با فجر سپاسی مصدوم و محرومی در استقلال وجود دارد اظهار کرد: محرومان ما امیر حسین صادقی و جواد نکونام هستند و احمد جمشیدیان و کبه هم بازیکنان مصدوم استقلال هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات