سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل مس کرمان بازی سختی داریم، مس تیم خوبی است، اما تا این هفته از مسابقات نتوانسته، نتایج مد نظرش را به دست آورد.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم مس کرمان و پرسپولیس تهران اظهار داشت: مقابل مس کرمان بازی سختی داریم، مس تیم خوبی است، اما تا این هفته از مسابقات نتوانسته، نتایج مد نظرش را به دست آورد.

وی افزود: این تیم در نیم فصل دوم مسابقات آغاز خوبی داشته و قطعاً فردا پرپسولیس در برابر این تیم بازی آسانی ندارد.

دایی در زمینه بازیکنان محروم و مصدوم تیمش اظهار داشت: امید عالی شاه به دلیل مصدومیت و علی عسکری نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم در این دیدار نیستند، ضمن اینکه قاسم دهنوی نیز به دلیل مشکلاتی که با باشگاه سپاهان داشت، نمی تواند تیم را در این دیدار همراهی کند.

وی ادامه داد: قاسم یکی از بازیکنان خوب ما است، دوست داشتم وی در این دیدار می توانست، تیم را همراهی کند، زیرا وی چندین سال در کرمان بازی کرده و از این تیم شناخت خوبی داشت، البته ما بازیکنانی داریم که می توانند جای خالی وی را در این دیدار پر کنند.

دایی در زمینه اعلام حکم کمیته انضباطی و محرومیت دو جلسه از نشستن بر روی نیمکت پرپسولیس گفت: من در این زمینه گفتنی ها را صبح امروز گفته ام و حرف هایم را زده ام و دلیلی نمی بینم که یک بار دیگر این صحبت ها را تکرار کنم.

سرمربی پرپسولیس در پاسخ به سئوالی در زمینه عدم موفقیت تیمش در مسابقات خارج از خانه در این فصل از مسابقات گفت: یکی از دلایل نتیجه نگرفتن، پرسپولیس در بازی های بیرون از خانه به بی کیفیتی و کم کیفیتی زمین و چمن مسابقه بر می گردد، البته نقاط ضعفی هم داریم که باید از این پس در بازی های بیرون خانه آنها را برطرف کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات