سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از بازی با فجر شهید سپاسی گفت که بازی با تیم های محمود یاوری همیشه دشوار است. او همچنین از رییس جمهور برای تخصیص بودجه جهت بازسازی ورزشگاه آزادی درخواست کرد.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با فجر شهید سپاسی شیراز، ابتدا ضمن تسلیت به داود سید عباسی، بازیکن سابق استقلال و نعیم احمدی و نصیر مقدری از عکاسان ورزشی، درباره بازی گفت: بازی با تیم های جناب سرهنگ همیشه سخت است! یاوری که بزرگ همه ماست و به گردن ما حق دارد. همیشه تیم هایش خوب و دونده بوده اند. فردا هم حتما همین طور خواهد بود.

وی افزود: شنیدم یاوری از فاصله بازی ها انتقاد کرده، اما استاد! پس من چه بگویم؟ ! دو سال است که این مشکل را داریم و نه می توانیم بدنسازی کنیم و نه ریکاوری. حال شما که برای یک بازی این مشکل را دارید. تاریخ بازی ها را نگاه کنید. ما در فصل بدنسازی هم نتوانستیم خوب کار کنیم. خوشحالم که یاوری درد دل ما را گفت.

سرمربی استقلال با اشاره به این که در بازی فردا نیاز به سه امتیاز دارد، خاطر نشان کرد: ما جلوی سپاهان در لیگ خوب کار کردیم، اما در جام حذفی عملکرد مناسبی نداشتیم. فردا هم احتمالا فجر بازی بسته ای را توام با دوندگی بالا انجام می دهد. ما فیلم این تیم را آنالیز کرده ایم. اگر به بازی سرعت دهیم، حتما به اهدافمان خواهیم رسید. همچنین برای این بازی محروم و مصدوم داریم. خسرو حیدری به این بازی رسیده است، اما واقعا برای کبه ناراحت شدم. او در تمرینات بسیار خوب بود، اما مصدوم شد و حداقل شش هفته نخواهد بود.

در ادامه خبرنگاری به مراسم تولد مرحوم ناصر حجازی در بهشت زهرا اشاره کرد و از قلعه نویی درباره حرف و حدیث هایی که در این مراسم پیرامون اختلاف او و حجازی در زمان حیاتش مطرح شد، پرسید. قلعه نویی در واکنش به این پرسش ابتدا گفت، سوال بعدی! اما در ادامه با مکثی کوتاه عنوان کرد: به نظرم بهتر است وقتی کسی فوت می کند سعی کنیم نماز و روزه اش را به جا بیاوریم و برایش طلب مغفرت کنیم. همه ما رفتنی هستیم. ما نباید به دنبال چنین حرف هایی باشیم. البته من این را راجع به پدر و مادر خودم می گویم. الان مادرم دستش از دنیا کوتاه است و باید برای او به دنبال خیرات باشم.

 خبرنگار دیگری نیز به نیامدن بازیکنان استقلال بعد از بازی با کاسپین به میکسد زون اشاره کرد و از حاضر نشدن بازیکنان مقابل اصحاب رسانه انتقاد کرد. امیر قلعه نویی با تایید صحبت های این خبرنگار، گفت: وظیفه مان این است به خاطر جایگاه حقوقی که داریم جوابگوی مردم و رسانه ها باشیم. وظیفه بازیکن نیز مصاحبه در هر شرایطی است. اما به هر حال شاید بازیکن در آن شرایط نتواند این کار را انجام دهد. با این وجود من به بازیکنانم تذکر خواهم داد تا از این پس جوابگوی مردم باشند. البته استادیوم هم وضعیت مناسبی ندارد و هنگام مصاحبه آب از سقفش چکه می کند.

سرمربی استقلال در ادامه خطاب به رییس جمهور درباره مشکلات سخت افزاری ورزش گفت: خواهش من از رییس جمهور و دولت اعتدال و امید این است که بودجه خاصی برای استادیوم آزادی که چشم و چراغ ورزش است در نظر بگیرند. تاسیسات و سکوها، پارکینگ این استادیوم واقعا مشکل دارد. به یاد دارم که دو هزار نفر برای کلنگ زنی و تبلیغات هنگام آغاز پروژه مسجد امیرالمومنین (ع) به استادیوم آزادی آمده بودند، اما الان دیگر خبری از آنها نیست. به هر حال این ورزشگاه جزو ورزشگاه های نادر دنیاست، اما این ورزشگاه هم تاریخ مصرف دارد. ورزشگاه یادآوران را خودم ساختم و در این زمینه تجربه دارم.

قلعه نویی در پایان تاکید کرد: از شخص دکتر روحانی خواهش دارم که بودجه ای برای ترمیم ورزشگاه آزادی اختصاص دهد. همچنین از آقای گودرزی، وزیر محترم ورزش و جوانان می خواهم که نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند. هر چند سه هزار و ۲۰۰ استادیوم نیمه کاره داریم، اما بحث ورزشگاه های" نقش جهان" و" آزادی" متفاوت است، اما خودم در اصفهان مربیگری کرده ام و می دانم که دو هوادار به دلیل تصادف در مسیر ورزشگاه فوت کرده اند. بنابراین از آقای گودرزی خواهش دارم که طرح ملی برای این موضوع دهند تا بودجه ای به آن اختصاص داده شود. آقای کابلی هم در ورزشگاه آزادی این مشکلات را به دندان می کشد، اما برای رفعش عزم ملی می خواهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات