سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در نشست خبری پیش از بازی با استقلال به برنامه سازمان لیگ برای برگزاری این نشست ها اعتراض کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمود یاوری در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران با انتقاد از برنامه سازمان لیگ برای برگزاری نشست های خبری پیش از بازی در تهران، بیان کرد: من ابتدا می خواهم درد دلم را بگویم که صحبت بسیاری از باشگاه های شهرستانی است. شما از حسین فرکی بپرسید که چطور برایشان در شیراز برنامه تمرین و نشست خبری هماهنگ کردیم. این مهمان نوازی ماست، اما جمعه چهار صبح به فرودگاه آمده ام که الان روبروی رسانه ها بنشینم و این خوب نبوده و اجحاف است. من برای تمرین تیمم اهمیت قائلم و این حرف ها را تا ابد ادامه خواهم داد.

وی افزود: مصاحبه من چه اهمیتی دارد که مدام چهار حرف کلیشه ای را می زنیم. الان می گویم که تمرین کرده ایم. استقلال تیم خوبی است و امیدوارم که بازی خوبی شود، اما چه فایده وقتی تمرین تیمم را از دست داده ام.

یاوری ادامه داد: حالا که این نشست ها فایده ای ندارد می خواهم خاطره ای را تعریف کنم. من رییس مبارزه با مواد مخدر بودم آنها از من آمار خواستند و می گفتند که معتادان را به زندان بفرستید، اما افتخار من این است که ۲۱ نفر را در سال ۵۸ با پول خودم ترک دادم. نه این که برای ۲۱ نفر پرونده درست کنم و به زندان بفرستم. آمار دادن چه فایده ای دارد. حال شما هم به فیفا بگویید مربی فجر شهید سپاسی به نشست خبری آمد. به چه دردی می خورد. این اجحاف است. من برای تمرین تیم اهمیت زیادی قائلم و باید آنها را حداقل از نظر روحی آماده کنم.

وی در ادامه با خطاب قرار دادن مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ خاطر نشان کرد: واقعا به ما فشار می آید. اگر قدمت مربیگری داریم باید از من سوال کنند که چه زمانی می توانی به نشست خبری بیایی تا برنامه تمرین بر هم نخورد. ما باید ابتدا تمرین کنیم و سپس به کنفرانس مطبوعاتی بیایم. مگر تهران تافته جدا بافته است. من با این سن و سال چهار صبح به فرودگاه رفته ام تا به نشست خبری برسم چیزی هم ندارم که بگویم چون فوتبال امروز در زمین مشخص می شود.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز همچنین نسبت به برنامه های لیگ اعتراض کرد و گفت: گسترش فولاد دیروز با سپاهان بازی کرد و قرار است پنجشنبه هفته آینده با ما بازی داشته باشد، اما ما در این میان تنها چهار روز استراحت می کنیم، اما گسترش فولاد هشت روز. فکر می کنم که ریختن چنین برنامه ای افتخاری ندارد. من به بهروان هم گفتم که شما جزو هیات مدیره گسترش فولاد هستید. فجر جزو تیم های بالای جدول نیست، اما در پایین جدول هم دعوا دارد. فردا سر من روی نیزه می رود. فقط امیدوارم که بازی فردا مشکلی در داوری نداشته باشد. هفته قبل فهمیدیم خورشیدی داور بازی است که این هم یکی از نقاط ضعف است. ما دو هفته پشت سر هم حقمان از جانب داوران ضایع می شود. برنامه «۹۰» هم گلمان را نشان داد، اما تمام کارشناسان گفتند که گل بود. در بازی ملوان هم پنالتی ما را نگرفتند و دو هفته سر ما بریده شد. اگر ما مظلومیم و صحبتی نمی کنیم نباید حقمان را بخورند. این تیم متعلق به شهید است و هر کسی که با آن در افتاد ور افتاد.

یاوری همچنین درباره وضعیت تیمش نیز، تصریح کرد: تمرین هایی که قبلا گفته بودم در تیم انجام شده است و بازیکنان واقعا با عشق تمرین می کنند. شما باید خودتان ببینید که چطور انگیزه دارند. بازی فردا برای استقلال آسان نخواهد بود، چون بازیکنانم واقعا انگیزه دارند. البته نمی دانم که امروز چطور بودند، چون به تمرین نرفتم برای بازی هم حسینی، اسماعیلی و قزل را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و انصاری را هم که به عنوان سرباز از استقلال گرفته بودیم محروم است و علی رغم میل باطنی مان که دوست داشتیم مقابل استقلال بدرخشد نمی تواند به میدان برود.

 محمود یاوری در پایان بر لزوم حمایت از کارلوس کی روش تاکید کرد و گفت: اگر قرار است لیگ را تعطیل کنند باید این اتفاق بیفتد و باید از برنامه کی روش حمایت شود و معتقدم که مربی باید حرف اول را بزند. همچنین ما می توانیم مشکلات مالی تیم ملی را پیش از جام جهانی حل کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات