علی دایی می گوید تمام صحبت هایی که کرده حق است و حقانیتش به زودی ثابت می شود.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از پیروزی ۵ بر صفر تیمش برابر مس کرمان اظهار کرد: خوشحالم که توانستیم با یک نتیجه ی خوب مس را در خانه شکست دهیم. تیم حریف هم زحمت خود را کشید اما امروز روز پرسپولیس بود و فوتبال روی خوبش را به ما نشان داد.

او ادامه داد: به نظر من در این چند سال این بازی جزو بازی های بود که داور محکم و قاطع سوت زد و جزو بهترین قضاوت هایی بود که خودم در این فوتبال شاهد بودم. نظر شما محترم است اما کاری که مس بعد از گل سوم ما کرد برعکس جواب داد؛ چرا که آنها می خواستند تیم خود را ترمیم کنند اما بازیکنان ما حرفه ای تر بودند که اسیر این ترفند شوند و خوشحالم که این سه امتیاز را گرفتیم.

دایی درباره ی این که طلسم نبردن های پرسپولیس در کرمان شکسته شد گفت: فوتبال همین است. امروز آن روی فوتبال به پرسپولیس نشان داده شد. یک روز هم تیم من در کرمان چهار گل از مس خورد. زحمات مس را نمی شود نادیده گرفت اما اتفاقات دست به دست یکدیگر داد تا ما این بازی را ببریم. خوشحالم که بچه ها تلاش و زحمت خود را کشیدند و با تلاش های ادامه دارشان توانستیم به یک هارمونی در خط حمله برسیم و این بازی را ببریم.

وی گفت: ما در ورزشگاه آزادی راحت تر بازی می کنیم؛ چرا که تیم مان بازیکنان تکنیکی زیادی دارد و سعی می کنیم توپ را روی زمین بچرخانیم. به نظر من تنها زمینی که می تواند امکان این بازی را به ما بدهد ورزشگاه آزادی است و به همین خاطر باعث می شد در شهرستان ها نتیجه نگیریم اما خوشحالم در شهرستانی که همیشه مشکل داشتیم توانستیم بازی را ببریم.

سرمربی پرسپولیس درباره ی اظهارات جدید رییس کمیته استیناف هم گفت: من صحبت های ایشان را گوش نکردم و آن برنامه ی زنده را ندیدم. وقتم را برای این برنامه ها تلف نمی کنم. پرسپولیس برای من مهم است. خدا را شکر می کنم که چنین برنامه ای را ندیدم اما مطمئن باشید این برنامه ها و صحبت هایی که ایشان کرده را بعدا می بینم و راجع به آن صحبت می کنم. باید بگویم نه تنها صالحی بلکه بزرگ تر از او هم نمی تواند این گونه با لحن تنبیهی صحبت کند. تمام مدارکم وجود دارد و به شما نشان می دهم. مطمئن باشید در این هفته چنین کاری را می کنم و به صحبت های ایشان پاسخ قانع کننده می دهم. ببینید علی دایی آمده حرف حق زده، کی به شما گفتم تا چند وقت دیگر همه چیز مشخص می شود.

وی ادامه داد: به خاطر حرف حق دو جلسه محروم شدم و این همه جریمه مالی هم کردند. گل بود به سبزه نیز آراسته شد. من را محروم می کنند. این کارشان ضربه زدن به علی دایی نیست بلکه ضربه زدن به پرسپولیس و هوادارانی است که در شهرستان ها هم عاشقانه تیمشان را حمایت می کنند. شما نگاه کنید ببینید چه کسانی حرف های بدتر از من زدند. خدا را شکر خودتان اصحاب رسانه هستید و می دانید بقیه چه حرف هایی زدند. علی دایی یک پنجم آنها هم صحبت نکرده است. علی دایی حق است و مطمئن باشید حقانیتش ثابت می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات