مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام پرداخت مطالبات باشگاه عجمان و تبریک برد پرسپولیس به اعضای کادرفنی، تیم و هواداران تاکید کرد: رییس کمیته استیناف باید پاسخگوی بی احترامی خود به علی دایی باشد و باشگاه پرسپولیس این موضوع را قویا پیگیری خواهد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان صبح روز چهارشنبه به منظور مذاکرات نهایی با باشگاه عجمان به اتفاق امیر مشیری مشاور روابط بین الملل مدیرعامل راهی دبی شده بود در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس از پرداخت بخشی از مطالبات باشگاه عجمان خبر داد و گفت: با مساعدت و لطف آقای هدایتی که جا دارد از ایشان تقدیر و تشکر کنیم بخشی از مطالبات باشگاه عجمان بابت رضایت نامه محمدرضا خلعتبری پرداخت شد و برای پرداخت بخش دیگری از آن نیز توافقات بسیار خوبی داشتیم و در آینده نزدیک تسویه حساب خواهیم کرد.

محمد رویانیان که برای بازگشت به ایران در فرودگاه دبی به سر می برد درباره برتری پرگل سرخپوشان مقابل مس کرمان گفت: پیروزی مقتدرانه و غرورآفرینی بود که جا دارد آن را به اعضای کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس، بازیکنان و هواداران تبریک بگویم. باید به کلیه اعضای تیم و در راس آن علی دایی دست مریزاد و خسته نباشید گفت که توانستند با کسب سه امتیاز این بازی طلسم ناکامی های پرسپولیس در کرمان را بشکنند و برای اولین بار پرسپولیس با یک پیروزی آن هم نتیجه شش بر صفر کرمان را ترک کند.

بنابر گزارشی که از سوی روابط عمومی باشگاه در اختیار بنده قرار گرفته پرسپولیس با این برد پرگل بیش از ۱۰ رکورد را به ثبت رسانده و قطعا این برتری قاطعانه روحیه و انگیزه اعضای تیم را برای ادامه فصل و رقابت فشرده با سایر مدعیان مضاعف خواهد کرد. به هر حال در فوتبال نتایجی رخ می دهد و بعضی وقت ها یک تیم غافلگیر می شود و این باخت چیزی از ارزش های تیم مس کرمان کم نخواهد کرد و بنده امیدوارم تیم مس کرمان بتواند در ادامه رقابت ها نتایج مطلوبی کسب کرده و در لیگ برتر ماندگار شود تا هواداران کرمانی که علاقه و وابستگی زیادی به تیم محبوب خود دارند شاهد درخشش ها و افتخارآفرینی های تیم شهر خود باشند.

رویانیان درباره محرومیت دو جلسه ای علی دایی و اظهارات رییس کمیته استیناف در پاسخ به علی دایی گفت: حکمی صادر کرده اند ناعادلانه و غیرقانونی. ما درخواست واخواهی داده ایم و این حکم را نمی پذیریم. چطور می شود ایشان بعد از صدور رای مصاحبه می کنند اما اظهارات آقای دایی و نقدهای منصفانه و قانونی ایشان را تحمل نکرده و علاوه بر فرافکنی به سرمربی پرافتخار پرسپولیس توهین و بی احترامی می کنند. آقای صالحی احترام خودت را نگه دار. به شما این اجازه را نخواهیم داد که به سرمربی پرسپولیس توهین و بی احترامی کنید و قطعا در قبال این بی احترامی باید پاسخگو باشید. شما اگر منصف بودید پاسخ نقدهای آقای دایی را می دادید نه اینکه به فرافکنی و توهین پناه ببرید. در کمیته استیناف تخلفاتی شده است از جمله اینکه رایی صادر کردید که پس از ورود سازمان بازرسی مجبور به اصلاح رای شدید. شما در پاسخ به ادعاهای آقای دایی جوابی نداشتید و احترام خودتان را نگه دارید. ما به کسی اجازه بی احترامی به سرمربی پرسپولیس را نمی دهیم و این حکم را هم قبول نداریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات