علی پروین ضمن تقبیح واکنش های منفی علیه" لیونل مسی" در صفحات اجتماعی، گفت بازی در کنار این بازیکن سرشناس فوتبال باید برای بازیکنان افتخار باشد.

به گزارش افکارنیوز ، پس از همگروهی تیم فوتبال ایران با آرژانتین در رقابتهای جام جهانی، عده ای از هواداران افراطی فوتبال بر روی صفحات اجتماعی" لیونل مسی" و همچنین مجری برزیلی برنامه قرعه کشی الفاظ اهانت آمیز گذاشتند.

پیشکسوت فوتبال در این رابطه گفت: همگروهی باآرژانتین فرصتی است تا بازیکنان فوتبال کشورمان بتوانند با بزرگان فوتبال و به ویژه" لیونل مسی" بازی کنند. من واقعا نمی دانم چرا بعضی ها اقدام به بی احترامی به این بازیکن کرده اند. این یک افتخار بر ای هر بازیکنی است تا در کنار مسی بازی کند.

پروین که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می کرد در ادامه اظهار داشت: اینکه از الان بگوییم در جام جهانی چه می کنیم کار درستی نیست بلکه باید برای این رقابتها تدارک خوبی ببینیم و با تیم های گردن کلفت بازی کنیم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: ببینید بازیکنان ما نباید از آرژانتین بترسند. ترس بازیکنان با بازی مقابل تیم های بزرگ ریخته می شود. به نظر من نه تنها آرژانتین بلکه بوسنی و هرزگوین هم تیم هایی هستند که خیلی قدرتمندند. ببینید جام جهانی جای تیم ضعیف نیست.

علی پروین در پایان در پاسخ به سوال گزارشگر برنامه که شانس ایران برای صعود از گروه را چقدر می داند، گفت: به نظر من ایران فقط ۲۰ درصد شانس صعود دارد. با این حال من اعتقاد دارم باید از سرمربی تیم ملی حمایت شود و بازیکنان از فروردین ماه در اختیار وی قرار بگیرند تا بتواند آماده سازی خوبی رای این رقابتها داشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات