عادل فردوسیۤ پور در رقابت بین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برای تصاحب عنوان برترین بازیکن دنیا از نگاه World Soccer، به بازیکن پرتغالی رای داد.

به گزارش افکارنیوز ، در شرایطی که یک ماه دیگر (۲۳ دی) قرار است فیفا با همکاری مجله فرانتس فوتبال بهترین بازیکن دنیا را انتخاب کند، کریستیانو رونالدو از نگاه مجله معتبر World Soccer به عنوان بهترین بازیکن دنیا انتخاب شد تا پیش درآمدی باشد بر انتخاب احتمالی اش توسط فیفا در زوریخ.

مجله World Soccer به رسم هر ساله این بار هم پس از نظرسنجی میان روزنامه نگاران معتبر دنیا و همچنین دیگر چهره های فوتبالی جهان بهترین های دنیا را انتخاب کرد که در نهایت رونالدو در رقابت با مسی برنده عنوان برترین بازیکن سال شد.

از ایران هم عادل فردوسی پور که سالهاست همکاری نزدیکی با این مجله دارد، در کنار دیگر روزنامه نگاران معروف دنیا از رسانه هایی نظیر رویترز، خبرگزاری فرانسه، آ. اس، مارکا، فرانتس فوتبال، اسکای و… در این نظرسنجی شرکت کرد و نکته جالب اینکه نفرات برگزیده فردوسی پور در نهایت عناوین برترین ها را از آن خود کردند.

فردوسی پور در این نظرسنجی به رونالدو، هاینکس و بایرن مونیخ رای داد تا این سه انتخاب به ترتیب عناوین بهترین بازیکن، بهترین مربی و بهترین تیم را به دست آورند.

گزارشگر تلویزیون ایران و روزنامه نگار مجله World Soccer بعد از رونالدو به ترتیب به مسی، ریبری، ابراهیموویچ، سوآرس، لام، تیاگو سیلوا، لواندوفسکی و یایا توره رای داد.

فهرست کامل برترین های دنیا از نگاه این مجله در اینجا قابل مشاهده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات