اسطوره فوتبال آرژانتین شانس کریستیانو رونالدو را برای کسب توپ طلای ۲۰۱۳ بیشتر از مسی دانست. او آرژانتین، برزیل و اسپانیا را سه مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل دانست.

به گزارش افکارنیوز ، سیزدهم ژانویه در شهر زوریخ سوئیس از میان لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و فرانک ریبری یک نفر به عنوان بهترین جهان در سال ۲۰۱۳ انتخاب خواهد شد.

دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین که در الجزایر به سر می برد در اظهارنظری جالب کریستیانو رونالدو را شایسته کسب توپ طلا در سال ۲۰۱۳ دانست. این در حالی است که او پیش از این بارها به حمایت از لیونل مسی پرداخته و او را بهتر از رونالدو دانسته بود.

ال دیگو درباره این که شانس کدام بازیکن را برای کسب توپ طلا ۲۰۱۳ بیشتر می داند، گفت: شانس رونالدو را بیشتر می دانم.

بدون شک این اظهارنظر مارادونا واکنش آرژانتینی ها و چه بسا خود لیونل مسی را به دنبال خواهد داشت چرا که آنها حداقل انتظار دارند که مارادونا از مسی حمایت کند حتی اگر در اوج نباشد.

مارادونا درباره این سوال که چه تیم هایی شانس قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را دارند، گفت: تیم های اروپایی کار سختی در برزیل دارند. براین باورم که آرژانتین، برزیل و اسپانیا سه مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها هستند.

ال دیگو همچنین درباره تیم ملی فوتبال الجزایر و این که آیا او به سرمربیگری این تیم فکر می کند، گفت: الجزایر در گروه سختی قرار گرفته است. بلژیک، کره جنوبی و روسیه حریفان سرسختی هستند. با این حال الجزایر این شانس را دارد که به دور بعد صعود کند. درباره این سوال هم که آیا به مربیگری در الجزایر در جام جهانی ۲۰۱۴ فکر می کنم باید بگویم که به هیچ وجه. وحید خلیلوزیچ زمان کافی برای آماده ساختن تیمش را دارد و باید خود او هدایت الجزایر را در برزیل برعهده گیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات