علی دایی در جریان درگیری های رسانه ای با مسئولان فدرسیون فوتبال در لفافه به تایید قرارداد بالای سقف امیر قلعه نویی با تراکتورسازی از سوی فدراسیون فوتبال اشاره کرد.

به گزارش افکارنیوز ، وی گفت: «زمانی که قانون سقف قرارداد بود آقایان رای می دهند که سقف قرارداد را رعایت نکردند و خودشان رأی یک میلیارد و دویست میلیون تومانی می دهند و سپس سریع از سازمان لیگ مبلغی بالغ بر ۱۶۰ الی ۱۸۰ میلیون را واریز می کنند و به آقایان می دهند. شما تخلف در تخلف می کنید. رأی و تخلف را کسی کرده و به آن از حساب سازمان لیگ پول می دهید؟ ! مگر سقف قرارداد نداشتیم؟ کدام مربی می توانست اینطور قرارداد ببندد و شما هم اینطور رسیدگی می کنید؟ بعد از آن شما اگر رأی خوب داده اید و درست عمل کردید چرا پای سازمان بازرسی وسط آمد فوری رأی را بر می گردانید و عوض می کنید؟ »

پس از این اظهارات دایی، صالحی رئیس کمیته استنیاف تاکید کرد که حکمی که برای قلعه نویی تایید شده، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان بوده که البته با ۵۰ میلیون تومان آن موافقت شده نه یک میلیارد و دویست میلیون تومان.

با بررسی اظهارات هر دو طرف می توان به این نتیجه رسید که هر دو حقیقت را می گویند البته در نهایت حق با دایی است.

حقیقت این است که کمیته انضباطی در حکم اولیه خود باشگاه تراکتورسازی را به پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان به قلعه نویی محکوم کرد که این مبلغ مشکلی با سقف قرارداد نداشت اما بحث اینجاست که قلعه نویی حدود ۸۵۰ میلیون تومان قبلا دریافت کرده بود و کمیته انضباطی در حکم اولیه خود در واقع مبلغ قرارداد یک میلیارد و دویست میلیون تومانی را تایید کرد که البته کمی بعد این حکم تغییر کرد که به زعم دایی، به خاطر ورود سازمان بازرسی به این پرونده بوده است.

دایی تاکید کرده همان زمان بخشی از درآمد تراکتورسازی در سازمان لیگ (حدود ۱۵۰ میلیون تومان) به حساب قلعه نویی واریز شده که پربیراه نیز نگفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات