مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اظهارنظر معاون پشتیبانی و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه دیگر هیچ پولی به استقلال و پرسپولیس پرداخت نمی شود، گفت: وزارتخانه تکلیف ما را هرچه زودتر روشن کند. آن ها باید به ما پول بدهند وگرنه فرد دیگری را بر سر باشگاه بگذارند.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده در واکنش به سخنان مناف هاشمی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه وزارتخانه دیگر ریالی به استقلال و پرسپولیس پول نخواهد داد، گفت: آقای هاشمی الان نمی تواند بگوید که پول نمی دهند. اگر می خواهند به ما پول ندهند، یک آدم دیگر را در باشگاه بگذارند. آن ها مقابل باشگاه متعهد هستند و باید پول بدهند.

وی ادامه داد: نمی شود که مدیریت باشگاه دست آن ها باشد و پولش را ما بدهیم. حرف من عین منطق است. وزارتخانه باید هرچه زودتر تکلیف ما را روشن کند. آن ها حتما باید به ما پول بدهند و اگر نمی خواهند این کار را بکنند، باشگاه را به ما بدهند یا یک مدیر دیگر برایش انتخاب کنند.

فتح الله زاده که به شدت عصبانی بود، گفت: وزارتخانه تعهد کرده بود که تا پایان فصل سیزدهم ۱۰ میلیارد تومان به استقلال بدهد اما فعلا فقط یک و نیم میلیارد پول داده است.

فتح الله زاده همچنین با اشاره به دیدار تیمش برابر فجر سپاسی و خوب توصیف کردن این بازی، درباره استقبال کم هواداران استقلال از بازی های این تیم گفت: من از آن ها گله دارم. قرار نیست که هواداران ما را تنها بگذارند. نمی دانم شاید دیگر قهرمانی برایشان ارزشی ندارد. اشکالی ندارد. ما برای آن ها زحمت می کشیم، آن ها هر طور که راحت هستند تصمیم بگیرند.

مدیرعامل باشگاه استقلال که دیروز دیداری با علی کفاشیان داشت، درباره مفاد جلسه اش با رییس فدراسیون فوتبال گفت: ما درباره کلیات فوتبال صحبت کردیم و مشخصا از آن ها خواستیم که بگویند کی روش از باشگاه هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند چه می خواهد، در عوض ما هم با سرمربی خود صحبت می کنیم تا به یک جمع بندی مناسب برسیم.

وی افزود: نتیجه ای که از جلسه گرفتیم این بود که آن ها با کی روش صحبت کنند و مشخص تر بگویند که چه می خواهند. ما هم همین کار را می کنیم، اگر این موضوع حل شد که هیچ وگرنه باز هم مذاکره می کنیم تا به یک راه حل اساسی برسیم. من فکر می کنم این مشکل به راحتی قابل حل است.

فتح الله زاده همچنین گفت: وزارت ورزش متعهد شده است که نیمی از هزینه های باشگاه را پرداخت کند تا نیم دیگر را باشگاه از محل درآمدزایی خودش تامین کند. اگر این ۵۰ درصد سهم وزارت ورزش پرداخت نشود، ما در باشگاه نمی مانیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان در توضیح" کلیاتی" که درباره آن ها با کفاشیان صحبت کرده است گفت: فدراسیون به صداوسیما پیشنهاد داده که برای فصل بعد ۱۶۰ میلیارد تومان به عنوان حق پخش پرداخت کند. به نظرم این مبلغ هنوز هم کم است اما قدمی برای تثبیت این حق است. همه جای دنیا فوتبال از درآمد خودش حیات دارد و اگر این پول نباشد فوتبال نمی تواند نفس بکشد. ضمن اینکه پول باشگاه ها را نمی دهند و به آن توهین می کنند و می گویند که دولت چقدر به فوتبال کمک می کند. آیا وقتی باشگاهی ۲۵ میلیارد هزینه اش است و دولت فقط ۵ میلیارد می دهد، نامش کمک کردن است؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات