خانزاده؛

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن گفت: «غریبی با مسلمان تعویض شد من خودم به ذوب آمدم. »

به گزارش افکارنیوز ، خبر رسید که دو بازیکن جدا شده از پرسپولیس در نیم فصل که به طور قرضی به ذوب آهن پیوسته اند قصد دارند قراردادشان را با سرخپوشان فسخ کنند. محمد خانزاده در این مورد مصاحبه ای انجام داد که در زیر می خوانید:

* از بازی با تراکتور برایمان بگو؟

- بازی خوبی بود و بچه های ما فوتبال خوبی از خودشان به نمایش گذاشتند و حقمان برد بود. هرچند شرایط بازی به گونه ای پیش رفت که در نهایت فقط یک امتیاز به دست آوردیم.

* ولی گل به خودی دقایق پایانی حریف باعث شد از شکست فرار کنید؟

- اصلا اینطور نیست که ما از روی خوش شانسی یک امتیاز گرفته باشیم. اتفاقا آن یک گل مزد بازی خوب بچه های ما بود. فکر می کنم این تراکتور بود که در این بازی خوش شانس بود. یک گلشان روی پنالتی ای به ثمر رسید که اصلا پنالتی نبود و گل دیگرشان هم از روی ایستگاهی به دست آمد و در جریان بازی حرفی برای گفتن نداشتند.

* چه شد که از پرسپولیس جدا شدی و به ذوب آهن آمدی؟

- فقط به خاطر این که در سال جام جهانی هستیم خواستم به جایی بروم که بتوانم بازی کنم. چون حتی به اردو هم دعوت شدم و برای همین ذوب آهن انتخاب خوبی بود برای من.

* یعنی خودت ذوب آهن را انتخاب کردی؟

- بله. مگر غیر از این است؟

* یعنی صحبت تعویضی بودنت که مطرح است را تکذیب می کنی؟

- میلاد غریبی با محسن مسلمان تعویض شد ولی من خودم به ذوب آهن آمدم.

* ظاهرا به خاطر مطالباتت قصد فسخ قرارداد با پرسپولیس را داری؟

- حقیقتش من یک ریال هم نگرفتم و اتفاقا روز گذشته صحبت هایی با رویانیان انجام دادم. یک چک از آنها داشتم که مبلغ کمی داخل حسابشان بود ولی قول هایی دادند که امیدوارم انجام شود. فسخ قرارداد هم یکی از راه های موجود است ولی هنوز تصمیم قطعی در این زمینه نگرفتم. شاید مجبور شوم چنین کاری انجام دهم.

* قانون اجازه فسخ قرارداد را می دهد؟

- نمی دانم. ولی تا جایی که شنیده ام چون هیچ پولی نگرفته ام این کار شدنی است. ولی هنوز تصمیمی در این باره ندارم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات