کارشناس جودوی کشورمان گفت: اگر قرار است مسئولان فنی به دلیل ناکامی تیم های نوجوانان و جوانان در آسیا برکنار شود باید مدیر تیم های ملی را هم برکنار کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد خانی اسفندآبادی اظهار داشت: نتیجه ای که تیم نوجوانان در رقابت های قهرمانی آسیا به دست آورد کاملا قابل پیش بینی بود. در زمان فعالیت تیم فعلی در فدراسیون تاکنون یک مرتبه تعلیق شدیم و نتوانستیم در پیکارهای قهرمانی آسیا شرکت کنیم و این بار هم عنوان قهرمانی در لبنان را به عنوان نهمی تبدیل کردیم.

سخنگوی پیشین فدراسیون جودو ادامه داد: رستگار بارها گفته تمام اختیارات فنی را به میراسماعیلی داده است. در این صورت این مدیر تیم های ملی است که باید برکنار شود نه مربیانی که از صفر تا صد گوش به فرمان میراسماعیلی هستند. ما در مسابقات اخیر در تمام رده های سنی و در ۲ بخش زنان و مردان ناکام بوده ایم و اگر دنبال مقصر این ناکامی هستیم بهتر است به راس سازمان تیم های ملی نگاه کنیم.

خانی اسفندآبادی تصریح کرد: اگر رستگار در این تغییرات و برکناری ها نقشی نداشته از میراسماعیلی درخواست می کنیم که به رئیس فدراسیون اجازه دهد استعفا دهد تا وجهه اش بیشتر از این خراب نشود. ظاهرا رئیس فدراسیون از خودش اختیاری ندارد.

رئیس پیشین سازمان لیگ های جودو گفت: مدیر تیم های ملی در برخی جاها اشاره کرده که وزیر ورزش و جوانان همشهری او است و با او مشکلی ندارد. اگر این گونه است به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ از وزیر ورزش می خواهیم از همشهری اش در جاهای دیگر استفاده کند تا بیشتر از این جودوی ایران ضربه نخورد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات