عبدی؛

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: «فکر می کنم که پرسپولیس هنوز نوسان دارد و در گذشته هم نتایج سینوس واری گرفته است. »

به گزارش افکارنیوز ، حسین عبدی کاپیتان سال های دور پرسپولیس است. وی تمام دوران بازی خود را در تیم قرمزپوش پایتخت سپری کرد. وی در خصوص دیدار پرسپولیس و مس کرمان و همچنین نتایج شاگردان دایی در این فصل صحبت کرد.

* پرسپولیس با شش گل مس کرمان را شکست داد. در این مورد چه نظری دارید؟

- بازی برای هر دو تیم اهمیت زیادی داشت اما مس بعد از خوردن گل سوم بازی منطقی را کنار گذاشت و روی به بازی احساسی آورد. شما اگر به گل ششم پرسپولیس نگاه کنید، می بینید که مدافع حریف توپ را برای فرزاد حاتمی آماده کرد. به نظرم اگر بازی ادامه پیدا می کرد، مس گلهای بیشتری می خورد. انگار آنها به زمین آمده بودند تا راههای مختلف دریبل خوردن را امتحان کنند.

* آیا شاگردان دایی می توانند بازی های زیبا را ادامه دهند؟

- با هزینه بالایی که انجام شده و پتانسیل بازیکنان پرسپولیس، این تیم باید زیباتر بازی کند. مهم ترین نکته این است که پرسپولیس بتواند روند کنونی اش را حفظ کند چون من فکر می کنم که پرسپولیس هنوز نوسان دارد و در گذشته هم نتایج سینوس واری گرفته است.

* نقطه قوت پرسپولیس را در چه خطی می بینید؟

- یک تیم باید ترکیبی از بازیکنان خوب باشد. پرسپولیس هم مهره های هجومی خوبی دارد، در خط دفاع هم عملکرد قابل قبولی داشته است اما این تیم به حریفانش موقعیت گل می دهد و این مساله خوبی نیست. حالا اگر حریفان پرسپولیس نمی توانند از موقعیتهایشان استفاده کنند، بحث دیگری است.

* پرسپولیس می تواند قهرمان شود؟

- هنوز بازی های زیادی تا آخر فصل باقیمانده و نمی توان درباره این موضوع صحبت کرد. مهم ترین نکته این است که پرسپولیس حاشیه و تنش را از خودش دور کند. متاسفانه مسئولان این تیم هر روز در رسانه ها مصاحبه می کنند. چیزی که در دنیا بی سابقه است و این مصاحبه های زیاد می تواند به پرسپولیس صدمه بزند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات