پیام صادقیان، دوست صمیمی مسلمان هم در ابتدای حضورش در پرسپولیس همچین رفتاری را از خود نشان می داد، اما او با بازی های نسبتا مناسبی که در ادامه فصل برای تیمش انجام داد توانست نظر طرفداران را نسبت به خود عوض کند و مورد حمایت آنها قرار گیرد.

به گزارش افکارنیوز ، محسن مسلمان، بازیکن کم سن و سال پرسپولیس این روزها ظاهرا به بازیکن پرحاشیه ای در بیرون از زمین تبدیل شده. این بازیکن که در نیم فصل و با سرو صدای زیادی به جمع سرخپوشان پایتخت پیوست بعد از حاشیه های زیادی که پیرامون زندگی مجردی اش شنیده می شد و عکس هایی که از او در شبکه های اجتماعی منتشر شد، این روزها با طرفداران پرسپولیس هم مشکل پیدا کرده و دیده شده که چندین بار در سر تمرین با علاقه مندان خود به طرز نامناسبی برخورد کرده و آنها را از خود رنجانده است.

پیام صادقیان، دوست صمیمی مسلمان هم در ابتدای حضورش در پرسپولیس همچین رفتاری را از خود نشان می داد، اما او با بازی های نسبتا مناسبی که در ادامه فصل برای تیمش انجام داد توانست نظر طرفداران را نسبت به خود عوض کند و مورد حمایت آنها قرار گیرد، اما باید دید که مسلمان هم می تواند روزی به محبوبیت صادقیان دست یابد یا او هم مثل خیلی از بازیکنان قبلی پرسپولیس با غرق شدن در حاشیه ها، فوتبال خود را هم فراموش خواهد کرد؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات